Mylimojo jausmais tikėjusiai moteriai širdį sudaužė per šventę

 (70)
Suviliojo, apdalino pažadais ir...paliko per gimtadienio šventę. Tokia skaudžia patirtimi pasidalijo DELFI skaitytoja, maniusi, kad internete rado savo antrąją pusę. Vienintelis pliusas – tai, kad išsiskyrimas įvyko merginai, dar neišvykus pas vaikiną gyventi į užsienį. „ Tuomet būčiau palikta ir mesta, o žmogui net nerūpėtų, kiek dėl jo paaukota“, - rašo ji.
© Shutterstock nuotr.

Niekada netikėjau, kad galima rasti meilę internete... Man buvo svetimas šis jausmas, bet draugė vieną dieną ėmė ir sukūrė mano anketą. Savaitė kita, o aš net nepasinaudojau ta anketa, ir kai nusprendžiau ištrinti, „užkliuvau“ už vienos nuotraukos.

Vaikinas pasirodė šiek tiek „pasikėlęs“, bet tuo pačiu - ir mielas. Parašiau – atrašė. Taip ir pradėjom susirašinėti... Pagalvojau, o gal vis dėlto tikrai galima rasti tą vienintelį čia? Pasidalinome kontaktais visur, kur galima, ir bendravome. Jis buvo išvykęs iš Lietuvos, bet tai manęs neišgąsdino, toliau bendravome.

Jo pasakiški žodžiai, jo pasakojimai, komplimentai – visa tai tiesiog rodė, kad nuostabiau nieko negali būti. Pats pirmas, net nematęs, ištarė - „myliu“... Buvau apstulbusi, bet tikėjau juo. Nežinau kodėl, bet tikėjau. Po beveik pusantro mėnesio susitikome, atrodė, viskas taip tobula ir idealu. Tikrai tikėjau juo...

Pradėjau lankyti kalbos kursus, nes jis privertė save įtikinti, kad turiu išvykti pas jį, jei noriu būti kartu. Dar po mėnesio nuvažiavau pas jį. Viskas atrodė gerai, nors jautėsi šiok toks šaltumas, bet jis teigė, kad čia dėl draugo, darbo ir t.t... O kas man – spėjau jį pamilti, tikėjau kiekvienu žodžiu.

Grįžau namo, bendravo kaip visada ir vieną dieną jam „užėjo“... Tai tas jo netenkina, tai tas blogai, anas blogai. Jis vienintelis nuskriaustasis, jis nepratęs, kad juo rūpinasi, kad jį myli, kad juo tiki. Raminau, sakiau, kad viskas gerai.

Atėjo mano gimtadienis, buvo tik pasveikinimas „Su gimimo diena!“ ir standartinis palinkėjimas. Jis puikiai žinojo, kad darbo dieną nešvęsiu, o atidėsiu šeštadieniui. O jis dingo. Rašiau, kas nutiko, kas negerai, tai jis man švenčiant pranešė, kad jis 100 proc. įsitikino, kad aš ne tas aš žmogus.

Kad nėra traukos, kuri buvo, kad nieko nėra, kad viskas. Kai aš, naivi blondinė, viską buvau pasiryžusi mesti. Dėl ko? Dėl melo. Nes maža to, kad švenčiant gimtadienį metė, tai ir jokio atsiprašymo. nieko. Tiesiog „nesvaik, nieko ir nebuvo...“. Nors pats vertė svajoti, norėti ir viską mesti.

Saugokitės merginos, nes ačiū Dievui, man tai nutiko dabar, o ne tada, kai jau būčiau išvykusi pas jį. Tuomet būčiau palikta ir mesta, o žmogui net nerūpėtų, kiek dėl jo paaukota. Ne veltui brolis iš karto jį pamatęs pasakė, kad apgaus jis, būčiau atsargi. O vaikinas pyko dėl to, kaip brolis drįsta taip kalbėti, jis gi „angelas“. Deja, niekada nežinai, kaip yra iš tikrųjų.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pasidalinkite savo patirtimi – ar iš tiesų internete galima rasti meilę? Galbūt atvirkščiai - esate skaudžiai pasimokę taip ieškodami antrosios pusės?

Savo patirtimi galite pasidalinti žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (31)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (96)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.