Mergina – atvirai: žvalgomės į pasiturinčius vyrus

 (1372)
„Gėriu sotus ilgai nebūsi“, – rašo mergina, neslepianti, kad moterims svarbu, kad vaikinas galėtų sumokėti kavinėje ar mokėtų vairuoti automobilį. Ji parašė griežtą atsakymą dvasingam, apie pinigus negalvojančiam ir merginos ieškančiam apsauginiui. „Tu tikrai niekada nesusirasi merginos, jei nepakeisi tokio požiūrio“, – rėžia mergina.
© Shutterstock nuotr.

Labas, vaikine, šįkart jau ir aš nesusilaikiau neparašiusi tau atsakymo. Nors tu dar pakankamai optimistiškai nusiteikęs, bet noriu pasakyti, kad tu tikrai niekada nesusirasi merginos, jei nepakeisi savo susiformavusio požiūrio.

Taip, mes esam moterys, taip, mums reikia antros pusės, mums reikia gero ir suprantančio, paguodžiančio, priglaudžiančio, kai mums blogai, patariančio ir visokio kitokio tavo gėrio, tačiau juk jau nuo senų senovės moterys rinkdavosi stiprius individus, kurie galėtų pratęsti giminę ir jai ir jos vaikui suteikti visas išgyvenimui reikalingas gėrybes. Moteris visada prieš pasimatymą, jei tai vyksta virtualioje erdvėje, išklausinėja jai rūpimus klausimus, nes ji paprasčiausiai nenori tuščiai gaišti laiko, eidama į pasimatymą su tokiu kaip tu.

Ką tu gali pasiūlyti šiuolaikinei panelei, nors ir tokiai, kuri nėra eilinė pupytė, bet turi pakankamai gera išsilavinimą, arba ir tai merginai, kuri sėdi parduotuvėje prie kasos? Tu jai nieko negalėsi pasiūlyti: nei gyvenamojo ploto, nei mašinos, nei įdomaus laisvalaikio praleidimo būdo.

Pirmiausiai, vyras be automobilio šiais laikais tikrai turi mažai šansų susirasti merginą, nes moteris iš karto galvoja – „na, jis neturi mašinos, kaip mes nuvažiuosime kur nors paatostogauti, kaip mums reikės nuvažiuoti kad ir savaitgaliais aplankyti kitą miestą“ – ar galų gale moters pasąmonėje užsifiksuoja toks dalykas – „o kaip jis galės mūsų vaikus vežioti į darželį, ar susirgus į ligoninę?“ Čia jau atsiveria daug gilesni dalykai, kurios moterų pasąmonė fiksuoja. Gerai, jei vaikinas turi teises, tai dar procentai bent keli būtų, bet jei 30 metų sulaukęs vaikinas dar ir teisių neturi, tai vienintelis paaiškinimas yra vienas – jis nevykėlis. Kad ir kaip jis didžiuotųsi savo pažiūromis ir dorovinėmis vertybėmis, jis bus „išbrokuotas“.

Merginos nori žmogaus, kuris sugebėtų nusivedęs ją į kavinę pavaišinti ar sumokėti už bilietus teatro kasoje. Nors daugelis tų merginų galbūt ir pačios už save galėtų susimokėti, tačiau joms būtų malonus toks vaikino elgesys. Tu sakai, kad nori vaikų, bet ar tu pagalvoji, kaip šiais laikas „yra lengva“ vaiką auginti, kiek jam visko reikia ir tikrai tavo apsauginio algos neužteks sauskelnėms, ką jau ir kalbėti apie visokius drabužėlius ir būtiniausius vaikui reikalingus daiktus, žaislus ir kt. Kitas klausimas, kur tu tą vaiką auginsi – ar nuomosiesi visą laiką butą, kai savo būsto neturi? O jei šeimininkai nesutiks, kad tu su žmona glaustumeisi nuomojamame bute, o jei teks dažnai išsikraustyti iš buto? Aišku, tu galėtum persikraustyti pas merginą, kuri turi butą, bet gali būti, kad ir mergina neturės nuosavo būsto.

Žodžiu, kad ir kaip bepasižiūrėtum, viskas atsiremia į pinigus, nors nenorėtum to pripažinti. Yra tikrai gerų merginų ir ieškančių vaikinų būtent su tokiomis savybėmis, ką ir turi tu, bet nereikia būti tokiam užsispyrusiam ir laikytis kažkokių tik sau pačiam žinomų principų, dėl ko pats negali susikurti bent kiek geresnio gyvenimo pirmiausiai sau, o tada jau ir antrajai pusei. Tikiu, kad dar ne viskas prarasta ir sugebėsi laiku pasitaisyti ir pagalvoti, kad ar tu, būdamas moterimi, norėtum gauti tokį vyrą – be automobilio, be buto, pinigų, bet tik dėl to, kad ji geros širdies?

Gėriu sotus ilgai nebūsi, anksčiau ar vėliau prasidės trintis dėl pinigų trūkumo, tad kalk geležį, kol ji dar karšta, ir kalk, o ne guoskis dėl materialisčių merginų. Sėkmės!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu gražus, protingas, draugiškas, bet... vienišas“ - ne kartą tenka girdėti tokius žodžius iš žmonių, kuriems, regis, nesiseka tik dėl vieno – jie niekaip neranda kito, su kuriuo galėtų dalintis džiaugsmais, rūpesčiais ir kavos puodeliu.

Teiraujamės Jūsų - ar esate atsidūrę panašioje padėtyje? Jei taip, kaip pavyko rasti antrąją pusę? O gal iki šiol neturite mylimojo ir mylimosios ir vadovaujatės teorija, kodėl nesiseka šį rasti? Nežinote kur bėda? O gal manote, kad antroji pusė – apskritai ne būtinas dalykas gyvenime? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Antra pusė“.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (61)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (162)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.