Meilės paieškos internete: į pasimatymą jis atsinešė suderinamumo lentelę

 (65)
Ech, ko tik nepadarysi užplūdus tam tikrai emocijai, šiuo atveju – kvailumui. Penktadienio vakaras, o jį tenka praleisti spoksant į kompiuterio ekraną. Ir tai nereiškia, jog esi negraži ar neturi draugų, tiesiog jie visi jau turi antrąsias puses ir nori leisti laiką su tokiais kaip jie. Čia jau lyg ir kažkoks kultas.
© Shutterstock nuotr.

Tikriausiai gali atrodyti, jog esu nusivylusi gyvenimu vidutinio amžiaus moteris. Deja, nesu nei nusivylusi, nei vidutinio amžiaus. (Visgi, jeigu būčiau vidutinio amžiaus, būtų daug lengviau, mat sako, jog tada viskas aiškiau būna).

Taigi, kas mane paskatino užsiregistruoti internetiniame pažinčių portale? Ogi vienišumas. Gali su draugėmis išbėgti atsigerti kavos, paplepėti apie vaikinus, paklausyti jų skundų dėl vaikino paliekamų nešvarių lėkščių, paikų barnių dėl niekų. Tuomet apima toks stiprus pavydo jausmas – aš noriu to paties.

Taigi, sklandžiai sukurptas aprašymas bei nuotrauka greitai patalpinama. Vualia, laukiam laiškų. Pati nebėgu visiems iš eilės rašyti, vis dėlto būti atstumtai, kad ir internete, nesinori. Nesišypsokite kvailomis šypsenomis, nesu „Mis pasaulis“, bet ir nesu „Mis baidyklė“. Esu gan neaukšta, smulkaus sudėjimo, krūtinė ir užpakalis savo vietose, o ir į veidą žiūrėti galima, tad dėmesio sulaukiu, tačiau pati pirštis nedrįstu – visų standartai skirtingi. Bet aš ne apie tai.

Taigi, gaunu įvairaus pobūdžio laiškų (tiek iš vaikų ir merginų). Pradžioje atrankos proceso nebuvo, pasilabinti galima su visais! Tačiau po kelių laiškų tenka spausti mygtuką „blokuoti siuntėją“. Savo anketoje aiškiai esu pažymėjusi, jog manęs nedomina vienos nakties nuotykiai, slapti santykiai ir visi kitokie nukrypimai. Statistika atskleidžia, jog vos 1 procentas sugeba perskaityti visą aprašymą, tad tenka terliotis su visokio plauko asmenimis.

Per savo susirašinėjimo istoriją susipažinau su keliais tikrai mielais žmonėmis, kas nustebino. Buvau nuėjusi į tris pasimatymus, iš kurių tik vienas buvo sėkmingas. Pirmasis vaikinas, buvo kiek vyresnis, tad mūsų santykiai iki šių dienų išliko draugiški (et, jaunystė irgi gali pakišti koją).

Paskutinio pasimatymo metu mintyse kurpiau pabėgimo planą. Iki šiol nesuprantu vaikinų ir merginų, kurie įsideda nuotraukas, kurios tikrai neatitinka realybės. Gerai, jau tik nereikia sakyti, jog išvaizda nėra pagrindinis rodiklis. Taip, nėra, tačiau kuomet nuotraukoje matai viena, o atėjusi į pasimatymą pamatai visai ką kita – supyksti. Pyktis apima ne todėl, jog vaikinas nuotraukoje gražesnis ar atvirkščiai, tiesiog jautiesi apgauta, o atėjusi į pasimatymą netgi pagalvoji ar tikrai čia pataikei. Na, bet nesvarbu.

Aukščiausias nusivylimo taškas buvo pasiektas po trečiojo pašnekovo žodžio. Aš suprantu, jog gali domėtis astrologija ir dar bala žino kuo, tačiau visą laiką apie tai kalbėti, lyginti zodiako ženklų aprašymus ir dar išsitraukti suderinamumo lentelę... Man tiesiog to buvo per daug.

Nuostabu, kai vyrai sugeba pakutenti moters savimeilę, pažarstyti komplimentų, bet kas per daug – tas nesveika. Per visą vakarą išgirdau begales komplimentų, pradedant tuo, kokia aš graži ir baigiant, jog dar nebuvo sutikęs tokios išsilavinusios panelės. (Smegenų tikrai turiu, gebu jomis pasinaudoti, bet atsiprašau, nesu tiek protinga, kad nusipelnyčiau tiek šlovinimo). Pasimatymas tuo ir baigėsi, jog man staiga reikėjo grįžti namo, kažkaip prisiminiau, jog manęs universitete kitą dieną laukia sunkus koliokviumas.

Apmaudu, bet vis dar lankausi toje pačioje pažinčių svetainėje ir laukiu to kažko. Tik šis tas pasikeitė, sulaukiu daugiau merginų laiškų, nei vaikinų. Juokas pro ašaras. Taip, sakykite, kad gana laukti ir spoksoti į kompiuterio ekraną, laikas išeiti į gatvę ir sutikti kažką, tačiau pasakyti visada daug lengviau nei padaryti. O kol kas tęsiu savo paieškas internete ir tikėsiuosi, jog sulauksiu pasimatymo, kurio nelydės nusivylimo jausmas.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo patirtimi, ieškant meilės internete? Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pažintis“. Taip pat mintimis galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (83)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.