Meilę prisikvietė...mintimis

 (6)
Kartais meilė pati tave susiranda – būtent taip nutiko DELFI skaitytojai Filomenai. Netikėta žinutė po keturių mėnesių, spontaniškas planas vykti į poilsinę kelionę – taip prasidėjo laiminga, jau dvejus metus trunkanti draugystė su vaikinu, kuris iš pradžių nė negyveno toje pačioje šalyje.
© Shutterstock nuotr.

Man dabar 24-eri metai,o draugaujame jau lygiai dvejus metus. Kaip ir daugeliui mano bendraamžių, netrūko vaikinų dėmesio, jaunatviško vėjavaikiškumo. Niekada nežinojau, kas yra meilė. Nors matydavau aplink poreles, niekada neimdavo pavydas, kad ir aš norėčiau taip vaikščioti, susikabinusi rankutėmis, dalintis meiliais žodeliais.

Užtekdavo kelių pasimatymų,o man jau nebeįdomu, norėdavosi vis kažko naujo. Būdavau šalta, užsispyrusi, nesuprasdavau, kodėl esu tokia abejinga.

Vieną dieną po darbo sėdint namuose užklupo vienišumo jausmas, nes jau dvejus metus kaip neturiu rimto vaikino šalia... Pažiūrėjus filmą „Secret“ pasąmonėje susikūriau įsivaizduojamą vaikino modelį.

Sunku patikėti, bet per socialinius tinklus parašė vaikinas, su kuriuo netikėtai buvome susidūrę per bendrus draugus. Tai nutiko po keturių mėnesių, nors jis nė nežinojo mano vardo. Užsimezgė toks pokalbis, kad per kelias dienas užsisakėme kelionės bilietus ir išvažiavome. Du nepažįstami žmonės iš skirtingų šalių (tuo metu jis gyveno užsienyje, aš – Lietuvoje) – į poilsinę kelionę.

Sunku patikėti, bet mūsų meilės užuomazga prasidėjo kelionėje, kai pirmą kelionės dieną mintyse sau pagalvojau - „geriau visada būkime tik draugai, nes bijau tave įsimylėti“. Po kelionės jis suprato, kad užsienyje jam - ne vieta, sugrįžo į gimtąjį kraštą. O aš po mūsų pažinties pasikeičiau – tapau švelni, sau pačiai neatpažįstama mergina su didele širdimi.

Štai ką galėčiau patarti vienišiems ir ne vienišiems: santykiai - tai didelis darbas, kiek pastangų įdėsime, tiek ir turėsime. Niekada nenustokite tikėti ir įsivaizduoti, giliai širdyje pasvajoti, kokio žmogaus norėtumėte.Gal jau rytoj ir jums kažkas parašys? Kaip sakė A. de Sent-Egziuperi, „reikia ieškoti širdimi. Tai, kas svarbiausia, akimis nematoma“.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu gražus, protingas, draugiškas, bet... vienišas“ - ne kartą tenka girdėti tokius žodžius iš žmonių, kuriems, regis, nesiseka tik dėl vieno – jie niekaip neranda kito, su kuriuo galėtų dalintis džiaugsmais, rūpesčiais ir kavos puodeliu.

Teiraujamės Jūsų - ar esate atsidūrę panašioje padėtyje? Jei taip, kaip pavyko rasti antrąją pusę? O gal iki šiol neturite mylimojo ir mylimosios ir vadovaujatės teorija, kodėl nesiseka šį rasti? Nežinote kur bėda? O gal manote, kad antroji pusė – apskritai ne būtinas dalykas gyvenime? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Antra pusė“ iki vasario 10 d. Vieno teksto autoriui atiteks specialus DELFI puodelis ir 50 litų „Vero Cafe“ čekis.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (87)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.