Lietuvio atsakas kelionių agentei: paskaičiuokite, kiek kainavo tos atimtos poilsio valandos

 (34)
Kelionių agentūros darbuotojai papasakojus apie atostogaujančių lietuvių užgaidas ir bėdas, DELFI skaitytojas Petras nesiruošia tylėti. Jis sako kad neva verksmingų tautiečių skundai – bėdos, su kuriomis turi susidoroti pati kelionių organizavimu užsiimanti bendrovė.
© DELFI

Pirmas pavyzdys (kai vaizdą pro langą užstojo palmės - DELFI): jei žmonės pirko kambarį su vaizdu į jūrą (angl. sea view), tai reiškia ne „palms view“ (liet.vaizdas į palmes) – gaunasi akivaizdus mulkinimas.

Antras pavyzdys - dėl plaukų džiovintuvo (jei kambaryje nėra plaukų džiovintuvo - DELFI). Jei deklaruojate, kad viešbutyje yra plaukų džiovintuvas arba bet koks kitas daiktas, servisas, kas tik norit, ir jei žmogus atvažiavęs to negauna, akivaizdu, kad jis nusivylęs.

Dėl durnių be vizų (keliautojai neklausė rekomendacijų įsigyti vizą - DELFI) - kosmonautai su šlepetėm - visada tokiu atsiranda, tai nėra kasdieninis atvejis. Vainikuojantis atvejis - su vėluojančiu lėktuvu - jei nugnybote vieną poilsio dieną iš septynių iš egzotinės kelionės su visa šeima, tai pagal penktos klasės aritmetiką gaunasi, kad nesuteikėte paslaugų už X sumą, kuri yra sumokėta.

Bandymas lėktuvo „maistu“ ar neimponuojančiomis kelionėmis kompensuoti patirtą konkretų nuostolį akivaizdžiai buvo per mažas. Patarimas: paskaičiuokite, kiek kainavo tos atimtos poilsio valandos dėl agentūros kaltės, ir pasiūlykite grynųjų ir tegul žmogus renkasi tarp lėktuvo „maisto“, agentūros kelionės ar realios išraiškos litais.

Keliaujame su žmona po du kartus per metus ir visada per agentūrą, nes tingime patys organizuotis, todėl aprašyti atvejai kyla dažnai. Paprastas sprendimas - sąžiningas elgesys su klientu išspręstų 90 proc. klausimų.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Artėjant vasarai ne vienas pradeda svajoti apie metą, kai galės atitrūkti nuo darbų ir pasimėgauti ilgomis, visus metus lauktomis atostogomis. Vis dėlto, ne visuomet nusišypso sėkmė – juk būna, kad skrydžiai vėluoja, autobusai genda, lagaminai pasimeta, o viešbutis, kur po ilgos kelionės norisi ištiesti kojas, pasirodo visai ne toks, kokį regėjote reklaminėje nuotraukoje. Prašome Jūsų – pasidalinkite savo atostogų košmaru ir perspėkite bei padėkite jo išvengti kitiems!

DELFI skaitytojai ne kartą pasakojo apie nesėkmes, kurios juos ištiko keliaujant. Pavyzdžiui, DELFI skaitytoją Laurą jos net privertė atsisakyti planų kada nors grįžti į Paryžių – iš ten neišskridęs lėktuvas, pilni viešbučiai nuotaiką sugadino ilgam laikui ir pamokė vengti vieno oro uosto.

Tuo metu į Prahą norėjusi išvykti Irma ten taip ir neapsilankė – bėdų vėl kilo dėl atšaukto skrydžio.

Prašome Jūsų - pasidalinkite savo atostogų istorijomis ir patarkite, kaip išvengti nesklandumų. Galbūt prasta patirtis jus išmokė, į ką atkreipti dėmesį keliaujant ir atostogaujant? Papasakokite, kiek išleidžiate atostogoms. Laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogos“ iki balandžio 21 d. Vieno teksto autoriui atiteks puiki knyga atostogoms – Ch. Greenhalgh romanas „ Suvilioti Ingridą Bergman“.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (64)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (67)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (46)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.