Krepšinio žiūrovui trūko kantrybė: 9 priežastys, kodėl komentatorius veda mane iš proto

 (642)
Po antrųjų Lietuvos olimpinės krepšinio rinktinės rungtynių Vilniuje gyvenantis komandos fanas nebeištvėrė – Lietuvos vyrų išplėštas pergales jam apkartino komentarai žaidimo metu. Sirgalius, stebėjęs ne tik sekmadienį su Brazilija, bet ir vėlią trečiadienio naktį vykusią rinktinės kovą su Nigerija, savo pastebėjimais panoro pasidalyti su DELFI. Dalijamės jais su jumis ir kviečiame išsakyti savuosius el.paštu pilieciai@delfi.lt.
Rio2016: Lietuva - Nigerija
© V.Dranginio nuotr.

Stebėjau abejas Lietuvos rinktinės rungtynes – nors nesu didelis krepšinio žiūrovas, nuoširdžiai palaikau mūsų komandą, net žaidžiančią naktimis. Vis dėlto, man trūko kantrybė – štai kokiais „perliukais“ pastebėjau dalinantis komentatorių Mindaugą Rainį per Olimpiados rungtynes:

1) Painiojo kėlinio pabaigą su minutės pertraukėle;

2) Per pirmąsias rungtynes Jonui Mačiuliui įmetus tritaškį ir pelnius pražangą prieš varžovą, jis, kaip man pasirodė, iš pradžių to nė nepastebėjo – vėliau maloniai nudžiugo per pakartojimą, kad štai, turime tris taškus;

3) Brazilai perima kamuolį – jis džiūgauja, koks buvo blokas;

4) Nigeriečiai blokuoja Joną Mačiulį – jis sako, kad J. Valančiūną, o kai per pakartojimą dar kartą parodo J. Mačiulį, murma ir nepasitaiso;

5) Teisėjams rodant gestus, jų nepaaiškina – būna, arba tyli arba neatspėja, ką jie reiškia;

6) Nuostabius lietuvių prasiveržimus leidžia sau vertinti pagal grožį – taškai pelnyti, bet svarbu dar pakomentuoti, ar gražu buvo. Pirma, aišku, kad gražu. Antra – koks skirtumas?

7) Mano subjektyvia nuomone – per daug džiaugiasi priešininkų žaidimu, jų metimais ar blokais. Žiūrėdamas rungtynes jaučiuosi tarsi žiūrėdamas Lietuvos klubų rungtynes – tarsi ne taip svarbu, kas laimės;

8) Klysta statistikoje – sakė, kad J. Valančiūnas įmetė vieną taškų kiekį, kai iš tiesų – kitą;

9) Pakankamai nepatikslino, kas prasižengė – jei Nigerijos žaidėjas, tai, vadinasi, Nigerija, apie pavardes kalbos būti negali.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pareikšti savo nuomonę, pasidalyti savo pastebėjimais? Rašykite pilieciai@delfi.lt su prierašu „Emigrantas“ ir išreikškite savo nuomonę!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (63)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (47)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (10)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.