Kaunietį stebina kaimynystėje besisvečiuojantys prabangių automobilių vairuotojai

 (33)
Portale „Kas vyksta Kaune“ paskaitęs straipsnį apie taksofonus, nutariau pasidalinti savo nuomone, kam dar reikalingi taksofonai, portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijai atsiųstame laiške rašo kaunietis Saulius.
© DELFI / Tomas Vinickas

„Prie mano daugiabučio Kaune įrengtas viešas telefonas. Neslėpsiu, apsigyvenus naujame bute, buvo nuostaba, kodėl kauniečiai, turintys prabangius automobilius, privažiuoja prie taksofono ir nežinia kam skambina. Iš pradžių pagalvojau, keista, kad žmonės šiais laikais neturi mobiliųjų telefonų. Tačiau mano nuostabą po kelių dienų, pamačius vis tą patį prabangų automobilį, pakeitė supratimas, kad taksofonas daliai žmonių garantuoja pokalbių privatumą, jų ne taip lengva pasiklausyti. Apie tai kalbėjomės su vietos gyventojais, kurie taip pat nusistebėjo, kodėl kauniečiai su prabangiais automobiliais naudojasi tokia atgyvena“, – rašė skaitytojas.

Kaunietis įtaria, kad taksofonai šiais laikais naudojami ne patiems geriausiems kėslams, nes mobilieji telefonai prieinami kiekvienam ir juos turi ne tik pirmokai, bet ir senyvo amžiaus žmonės: „Todėl nenustebkite, jei prie taksofono pamatysite prabangų „BMW“ ir jo vairuotoją kalbantį ne su prabangiu mobiliuoju, o elementariu taksofonu.“

Daugiau skaitykite čia.

Norite pasidalyti savo pastebėjimais? Rašykite pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.