Kankinuosi jau 5 metus: turiu vyrą, vaiką, bet galvoju apie kitą

 (222)
Nusprendžiau parašyti, nes viena daugiau nepakeliu skausmo, su kuriuo turiu gyventi. Trumpa mano meilės istorija tęsiasi jau kokius 7 metus – 2 iš jų buvo labai laimingi.
© Fotolia nuotr.

Dabar – trumpai apie viską. Susipažinome su vaikinu mano namuose, brolis jį atsivedė į svečius. Pamatėme vienas kitą, įsimylėjome. Sutapo mūsų charakteriai, poreikiai, hobiai, skonis ir t.t. Atrodė, taip bus visada. O ko daugiau gali trūkti iki pilnos laimės, kai papildai vienas kitą visur ir visada? Deja, jis nerado sau vietos, blaškėsi tarp praeities ir dabarties, ateitis išvis buvo pamiršta. Išsiskyrėm dėl kitos moters (jos nekaltinu). Gerai, jei taip buvo lemta, gyvenom toliau.

Galvojau, praeis šiek tiek laiko, viską pamiršiu, jauna ir graži esu, vėl įsimylėsiu. Taip ir buvo, tačiau praėjo metai, dveji, treji, ketveri, penki... O mano meilė tam vyrui niekur nedingo, ji tik sustiprėjo. Mes susitinkam kartais tyčia, kartais netyčia. Kai pamatau jį, pritrūksta oro, po kojomis nejaučiu žemės. Bandau vaidinti nepasiekiamą ir išdidžią, tačiau rezultatas būna lygus nuliui.

Aistra, jūs neįsivaizduojat, kokia tarp mūsų aistra... Mes vienas kitam – kaip narkotikas, kaip oras. Abu jau sukūrėm šeimas, bet abiem santykiai nesiseka ir, manau, vien dėl to, kad mes nuolat galvojam vienas apie kitą. Tačiau kartu irgi būti negalim, nė vienas nedrįstam kalbėti apie mus, apie praeitį, kai tiek visko pridaryta. Tėvai iškart abiejų išsižadėtų.

Po kiekvieno susitikimo verkiu, širdis lipa per gerklę, norisi griūti ant žemės ir išsirėkti tiesiai į jos gelmes. Nesmerkit, neteiskit, tiesiog padėkit, patarkit, kaip kovoti su ta nelemta meile ir aistra? Kiek dar kankinsiuosi? Gyvenu kankindamasi penkerius metus. Kaip robotas užsiprogramavau – tik darbas, namai, vyras, šeima, tačiau gyvenimo džiaugsmo nejaučiu. Ir dabar, kai rašau, guli šalia vyras ir vaikutis, ašaros rieda kaip pupos, krūtinę spaudžia nepakeliamas skausmas, o mintyse – tik jis...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Ar antra pusė reikalinga tam, kad būtum laimingas? Visi, jos ieškantys, choru tikriausiai išrėktų garsų „Taip!“, o ją turintys suabejotų – juk problemos kyla, sunkumai gyvenime pasitinka, nepaisant to, esi vienas, ar ne. O juk bėdas gali ir sukelti ir tas vienintelis ar vienintelė, kurio taip intensyviai buvo ieškota... Pažįstamas jausmas?

Pasidalinkite savo istorijomis el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vienas“ arba spausdami pilką mygtuką čia iki rugpjūčio 31 d. Konkurso prizas – „iPad Air“ planšetė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (110)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (98)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (77)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (85)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.