Ištekėjusios moters išpažintis: po 25-erių santuokos metų santykius vertinu „prancūziškai“

 (149)
DELFI paskelbtas konkursas „Patirtis! Radau jo telefone žinutę – ji pakeitė mūsų santykius“ ir publikuotos DELFI skaitytojų istorijos įžiebė diskusijas, kaip elgtis tokioje situacijoje. DELFI dalinasi daug patiktukų sulaukusia ištekėjusios moters nuomone, kuri tvirtina, kad žmonės gyvena vienąkart ir nedera atsisakyti jame pasitaikančių progų.
© Shutterstock nuotr.

„Didesnė dalis besipiktinančių yra matronos su briedžio ragais. Na ir ką... Tokia gyvenimo realybė. Aišku, kai jauni tuokiasi, vaikučiai maži, tai (neištikimybė – DELFI) moteriai yra didžiulė tragedija. O dažniausiai išdavystės būna, kai moteris nėščia arba maži vaikai, kai moteris pervargusi, o egoistas patinas rujoja – tada, aišku, per bortą niekšą. Neičiau į jokius kompromisus.

Dabar, nugyvenusi santuokoje 25 - erius metus, aš į viską žiūriu kitaip, „prancūziškai“. Netikrinu vyro žinučių, nes iš esmės man neįdomu. Man su juo gerai, vaikai užauginti. Esu padariusi gerą karjerą. Ir manau, kad neištikimybė būna ne vien dėl sekso, „neužkabina“ vyras ir moteris vienas kito sielos. Mano vyras ne mano nuosavybė, kaip ir aš – ne jo.

Jei aš sutikčiau kitą žmogų, kurį pamilčiau, nesulaikytų manęs niekas: nei nugyventi kartu metai, nei visuomenės moralės normos. Gyvenimas žmogui yra skirtas vienas, iš esmės mes jame esame vieni – vieni gimstame, vieni mirsime. Todėl niekas neturi teisės teisti, per prievartą nepriversi vyro mylėti...“,– tvirtina DELFI diskusijos dalyvė.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Klausiame porų – ar tikrinate vienas kito telefonus ar kompiuterius? Ar yra buvę atveju, kai jus nustebino partnerio gauta žinutė ar laiškas? Galbūt galite pasidalyti patarimais, kaip suprasti, kad partneris neištikimas? O gal manote, kad ne apie partnerio neištikimybę reikia galvoti ir intriguojančių žinučių ar laiškų nesureikšminate?

Išdrįskite pasidalinti savo patirtimi – tai galite padaryti ir anonimiškai. Laukiame Jūsų patirčių ir istorijų el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Žinutė“ – už atvirumą trims Jūsų padovanosime po Justino Kisieliausko knygą „Meilė etc.“ Daugiau apie konkursą galite sužinoti čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (87)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.