Išsiskyrusi moteris rado išeitį, kaip dėl vaiko auginimo nesipykti su vyru

 (274)
Kai išsiskiria tėvų keliai, kaip abu buvę sutuoktiniai rūpinasi vaiku? Apie ta DELFI skaitytojai diskutavo po to, kai portale buvo publikuotas 4-metės mergaitės tėčio istorija bei vienišos mamos atsakas jai. Viena DELFI skaitytoja panoro pasidalinti savo patirtimi ir sako atradusi idealų sprendimą, kaip išsiskyrusiems tėvams auginti vaiką.
© Shutterstock nuotr.

Aš kaip tik auginu sūnų su „eks“ „per pusę“. Tai pati geriausia išeitis visiems – labai rekomenduoju.

Dažnai mūsų moterys bando vaiką pasilikti sau, net jei vyras ir norėtų auginti jį pusę laiko. O kai vyras pavargsta kovoti, jis tiesiog susiranda kitą moterį ir susilaukia kitų vaikų, o moteris lieka kampe viena, pikta, nusivylusi.

Ji jau nebesusikurs asmeninio gyvenimo, nes ji tam neturi laiko. Dažnai jos po to gailisi... Na, o mes su vyru kas kelias dienas keičiamės vaiku. Vaikas priprato ir tai jam patinka. Tokiu būdu ir aš, ir buvęs vyras turime laiko asmeniniam gyvenimui ir viskam kitkam, o po kelių dienų atokvėpio daug lengviau būti puikia mama, kai pailsi, pasiilgsti ir turi „savo gyvenimą“, kuris tave daro laiminga.

Tokiu atveju niekas niekam nemoka alimentų, o drabužius perkame kartu. Pagalvokit, moterys, jūs atimsit tėvą iš vaiko, o paskui jis žiūrės, kaip naujieji jo broliai ar seserys džiaugiasi bendravimu su tėvu, o jis ne – tėvelis jo nebeieško... Turime neatiminėti vaikų, o versti vyrą prisiimti atsakomybę.

Juk ne be jo pagalbos vaikas gimė, tegu žino, ką reiškia rūpintis, nemiegoti, skirti laiko nors ir esi pavargęs. Tada ir vyrai „nebegamins“ vaikų į kairę ir į dešinę, o ir mūsų sūnūs negalvos, kad nėštumas yra tik moters reikalas.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite atsiųsti savo nuomonę? Patarti? Pasidalinti mintimis? Kviečiame tai padaryti! Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (63)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (47)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (10)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.