Įskaudintos merginos kerštas – skambutis jo mylimajai

 (159)
Su vaikinu susipažinom visai netikėtai. Kiek vėliau mane mergino vienas jo draugas. Paskui dėmesį rodė ir kitas. Vengiau su jais artimiau bendrauti, nes neatrodė rimti vyrukai. Tik pirmasis patraukė mano akį, nors dar pati to nesupratau. Jis - patrauklios ir tvarkingos išvaizdos.Toks ramaus būdo, kultūringas, draugiškas, paprastas.
© Shutterstock nuotr.

Stebėjau vieną vakarą, kaip jis domėjosi mano draugės reikalais, nuolat klausinėjo jos, kas ir kaip. Ir pamaniau, koks rūpestingas, tokių reta. Kartą lydėjo mane namo po vakarėlio ir pasakė, jog greit persikels į naują butą, galėsim visi atšvęsti įkurtuvės. Per tas įkurtuves aš jį atstūmiau ir pasakiau, jog turiu vaikiną. Tuo metu kaip tik susitikinėjau su vaikinu, kurį buvau įsimylėjusi.

Deja, mūsų santykiai neturėjo ateities, nes jis manęs nemylėjo. Tą sužinojus man labai skaudėjo širdį. Vakare gulėjau lovoje ir bendravau su draugais internetu, kai netikėtai paskambino vaikinas, kurį aš atstūmiau per įkurtuves. Pasiūlė kartu praleisti vakarą, pabendrauti, išgerti vyno. Atsisakiau, o jis pradėjo įkalbinėti. Kažkodėl mintyse pagalvojau - „o kodėl ne...“. Kodėl turėčiau būti namie ir liūdėti, dėl nelaimingos meilės? Sutikau.

Tą vakarą aš padariau lemtingą klaidą, kuri vėliau pakeitė mane. Naujo buto savininkas manęs paklausė, ar aš gailiuosi, pasakiau, kad ne. Po šio įvykio, praėjus kelioms dienoms, jam parašiau telefonu draugišką žinutę, kaip sekasi. Ir tada gavau dar vieną antausį – tas, kuris pasirodė esąs toks draugiškas, kultūringas, paprastas vaikinas, kuris pats siekė manęs, paskambinęs man pasakė, jog aš nieko iš jo nesitikėčiau. Bet aš, ir nieko ir nesitikėjau...

Tada supratau, kad ir vėl buvau apgauta... Galvojau, kodėl... Kodėl taip su manim... Kodėl su manim taip šlykščiai elgiamasi. Po kelių dienų jis man paskambino ir mes susitikome vėl, nežinau, kaip aš vėl su juo susitikau po tokio jo elgesio. Bet po šio susitikimo aš jam savo mintyse pasakiau - „tu mane apgavai ir pasinaudojai, išdrįsai man vėl paskambinti ir siūlyti susitikti, aš tave pamokysiu“.

Taip mes susitikinėjom. Vakarais. Kiekvieną kartą jis vis daugiau atviravo, o aš klausiausi. Tapau jo drauge. Po truputį pradėjau pamiršti savo kerštą. Sužinojau, jog jis vienas ir jam patinka būti vienišiumi. Draugavo su mergina, kuri jį paliko prieš pusmetį. Daugiau nenori jokių santykių ir niekada nekurs šeimos. Laikui einat vis labiau prie jo prisirišau. Atėjo jo atostogų metas, jis išvyko pailsėti. Aš likau dirbti, ir laukiau jo. Galvojau apie jį, nuolat, bet raminau save. Jis tikrai vienas, juk daug laiko leido su manimi, kada jam dar turėti kitą? Pagaliau, mes susitikom. Dvi savaitės - nemažas laiko tarpas man.

Kažkodėl nuojauta man kuždėjo, kad verta jį patikrinti. Ir patikrinau, jo telefoną. Radau įrodymą, jog jis meluoja. Meluoja man, meluoja savo draugei, su kuria, pasirodo, neišsiskyrė, meluoja dar kitoms trims merginoms. Buvau netekusi žado, mūsų buvo net kelios, kurias apgaudinėja. Su visomis jis susitikinėja. Skaičiau žinutes ir negalėjau tuo patikėti. Nežinojau, ką daryti, kaip pasielgti, kaip pažiūrėti jam į akis.

Nusprendžiau, jog būsiu tokia kaip jis. Jei jis toks veidmainis, apsimesiu, kad nieko nenutiko. Taip ir padariau. Tik nusirašiau jo ilgametės draugės telefono numerį, kurią daug metų apgaudinėjo. Pamaniau, jog ta mergina tikrai turi sužinoti tiesą. Paskambinau ir atvėriau jai akis. Negalėjo patikėti, jog tas žmogus taip galėtų pasielgti. Bet įrodžiau, jog galėjo. Apie jį sužinojau daug baisių dalykų. Jo toks gyvenimo būdas, ir tokių merginų jo gyvenime buvo labai daug. Jam nuolat reikia naujos aukos, naujos šviežios mėsos. Seksas su vis kita ir nauja mergina. Tai jo hobis. Grupinis seksas ir svingerių vakarėliai - taip pat.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Skambutis telefonu, trumpoji žinutė ar lakoniškas elektroninis laiškas – tiek tereikia, kad pradėtum pažinti žmogų, santykius su mylimuoju ar mylimają pavertusį trapiu ir ne visuomet suklijuojamu sudaužytu indu. Kadaise pripildytas meilės, dabar jis ištuštėjęs, nes pažintas išdavystės jausmas neleidžia nusiraminti. Vis dėlto, kai kas taip trokštamos ramybės ieško būtent siekdamas sužinoti daugiau apie tą, kuris tikriausiai niekad netaps draugu, - mylimo žmogaus meilužį ar meilužę.

Būti išduotam - nemaloni patirtis, kurios nelinkėtum ir priešui. Vieni šią patirtį mėgina tiesiog pamiršti, kiti – analizuoti ir suprasti. Būdas tai padaryti – pamėginti daugiau sužinoti ir susipažinti su žmogumi, tapusiu Jūsų mylimosios ar mylimojo neištikimybės priežastimi. Ar taip elgtis verta? Galbūt geriau mintis apie išdavystę nustumti kuo toliau? O gal geriau žmogų, privertusį jus suabejoti brangiausio žmogaus jausmais, pažinti – tai net draugystę gali padėti išsaugoti?

Prašome Jūsų – papasakokite savo patirtį ir patarkite, kaip elgtis tokioje nemalonioje situacijoje. Laukiame Jūsų minčių ir istorijų el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kitas“ iki kovo 24 d. Vieno teksto autoriui atiteks Rimvydo Laužiko knyga „Istorinė Lietuvos virtuvė: maistas ir gėrimai LDK“.

Taip pat savo nuomone ar istorija galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (63)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (47)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (10)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.