Internete sutiktas vyras dėl naujos meilės paaukojo santuoką

 (358)
„Esame kartu jau trejus metus. Tikrai jaučiu, kad gyvenu ir esu mylima“, - tokiais žodžiais savo istoriją baigia DELFI skaitytoja Audra, radusi meilę internete. Išsiskyrusi, dvi atžalas turinti moteris jaučiasi laiminga, nors su dabartiniu sutoktiniu santykiai klotėsi nelengvai – teko išgyventi tiek santykius per atstumą, tiek jo skyrybas.
© Shutterstock nuotr.

Ar galima rasti antrą pusę internete? Tikrai galima, garantuoju visu 100 proc. O istorija tokia...

Bėgant nuo savo pirmojo vyro teko iš savo buto išeiti su dviems vaikais (sūnui buvo 19-ika metų, dukrai – 15-ika) ir nuomotis kitą būstą. Padaviau pareiškimą skyryboms.

Vienai buvo labai sunku išsilaikyti. Nors turėjau neblogą darbą,bet nuoma ir visa kita tiesiog prarydavo atlyginimą. Be to, norėjosi kažkokios paguodos, nes nebeturėjau nei tėvų, nei brolio (per anksti jų visų netekau). Tad draugės padrąsinta parašiau vienam patikusiam asmeniui, kurį radau internete.

Jis atrašė iškart. Deja, teko nusivilti, nes jis tuo metu gyveno ir dirbo Ispanijoje. Be to, buvo penkeriais metais jaunesnis. Ką gi, pagalvojau - „nepasisekė“, bet susirašinėjome kiekvieną dieną, nes turėjom daug bendro.

Jam su žmona taip pat nepasisekė, nes jai reikalingi buvo tik jo pinigai. Jis manęs vis prašydavo nuotraukų, bet nesiunčiau, nes nenorėjau viešintis.

Atėjo Kalėdos, jis grįžo į Lietuvą. Tada ir pasimatėme. Neužilgo jis padavė skyrybų prašymą, jas išgyvenome kartu. Po pusės metų jis pakvietė mane paviešėti Ispanijoje. Aš sutikau. Norėjau pažinti šį žmogų geriau. Įsimylėjau ir ne be atsako. Esame kartu jau trejus metus. Tikrai jaučiu,kad gyvenu ir esu mylima

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pasidalinkite savo patirtimi – ar iš tiesų internete galima rasti meilę? Galbūt atvirkščiai - esate skaudžiai pasimokę taip ieškodami antrosios pusės?

Savo patirtimi galite pasidalinti žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (326)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (99)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (96)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (87)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.