Grįžęs prie Baltijos jūros laimės nerado

 (7)
„Tiesiai į dešimtuką“, – taip į skaitytojo, samprotavusio, kad visi išvykę emigrantai į Lietuvą nebegrįš, pasvarstymus įvertino kitas, planuojantis išvykti į Norvegiją. Gyvenimą kūręs Lietuvoje, Anglijoje ir Latvijoje, jis laimės, panašu, kol kas nerado.
© DELFI / Tomas Vinickas

Aš pats grįžęs, tik ne į Lietuvą, bet į Latviją. Taip jau susiklostė aplinkybės. Tarp kitko, viena iš emigravimo pasekmių buvo skyrybos bei naujai sukurta šeima.

Mes jau ketverius metus grįžę ir per juos nebuvo nė dienos, kad nepagalvočiau apie tai, kad padariau klaidą. Grįžus žmona mane „ėdė“ gal trejus metus ir ji buvo teisi, bet aš pagal horoskopą esu jautis, užsispyręs, sakau sau, kad negali būti visą laiką blogai.

Matau, kad klydau. Žinau, kad niekas nepasikeis, kol nepasikeis dar kelios kartos... Kol nenumirs seni darbdaviai, gavę kapitalą veltui apgaulės ir korupcijos pagalba. Darbdavys bus geras ir gerbs darbuotojus tik tada, kai pats ar su bendraminčiais iš dugno „ištraukė“ verslą

Pats esu neišlepintas, dirbau vienoje tiltų statybos kompanijoje, bet po ketverių metų nebepakenčiu viršininkų bei darbo sąlygų. Spjoviau į viską ir dabar ieškau darbo Norvegijoje. Prieš tai Londone gyvenau aštuonerius metus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Emigrantai, ar tikrai nebežadate grįžti į Lietuvą? Pasidalinkite, ar planuojate artimuosius aplankyti bent per šventes? Kaip jaučiatės jas sutikdami svetur? Savo mintimis galite pasidalinti čia:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (77)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.