Grįždamas į Lietuvą įjungiu „Tinder“ Vilniaus lokaciją – paklausa stebina

 (139)
DELFI publikuotas vilnietės laiškas vyrams, kad jai nereikia bet kokio vyro, sulaukė įvairių skaitytojų vertinimų DELFI diskusijų skiltyje. Dalijamės viena populiariausių diskusijos dalyvio nuomonių, kuris tikina, kad mobiliojoje „Tinder“ programėlėje daug laisvų merginų, kurios švaisto laiką, skirtą kurti tvirtą šeimą. Jei turite irgi įdomių minčių ir patirties šia tema, rašykite pilieciai@delfi.lt su prierašu „Santykiai“.
© Shutterstock

Tokių 29 – erių metų pilnas Vilnius. Prieš grįžtant atostogų į Vilnių, pasinaudojau „Tinder“ programėle tam, kad susirasčiau kokią vilnietę savaitgaliui, kitaip sakant, „šiuolaikišką“ merginą ar moterį, kuriai nereikės mokėti pinigų už eskortą. Per kelias valandas pasirinkęs Vilniaus lokaciją, sulaukiau 20+ profilio atitikimų, nors su ta pačia anketa kitur sulaukiu tik 1 – 2 atitikimų per savaitę, geriausiu atveju turiu vieną susitikimą. Taigi, yra iš ko rinktis ir jos praranda viltį. Pabandykite šį eksperimentą Vilniuje, kas netikite.

O ši mergina greit susidurs su šiuolaikišku moterų fenomenu – taip vadinama „siena“. Kai moteris dar jauna, išvaizdi, dar apie nieką negalvoja tik apie save, užsiima bereikalinga karjera, keičia sekso partnerius, rimtus pasiūlymus ar santykius iš „ne tokių gražių“ vaikinų atmeta pasirinkdamos laikinus „macho“, kurie jas, žinoma, greit pameta dėl kitų tokių pat merginų.

Kai tokia mergina sulaukia 30 – 35 – erių metų, staiga susiduria, tiksliau trenkiasii į taip vadinamą „sieną“ ir atsikėlusi kartą ryte supranta, kad grožis blėsta, daugėja raukšlių, krūtinė tįsta, biologinis laikrodis tiksi, pirminiai „macho“į ją mažiau kreipia dėmesio, rinkdamiesi jaunesnes ir jai vis sunkiau rasti tinkamą sekso partnerį, nekalbant apie gyvenimo draugą.

Jos reputacija pažįstamų vyrų rate nekokia, visi rimti vyrų pasiūlymai, kuriuos ji atmetė, jau sukūrę laimingas šeimas, o ji pati nei šeimos, nei rimto partnerio neturi. Ateina supratimas, kad laikas išvaistytas.

Linkiu panelei greičiau persigalvoti, kol dar ne vėlu. Daug maloniau ne pačiai, o su šypsena ir kavos puodeliu rankose žiūreti kaip lemputę įsuka mylimas vyras, su mylimu kūdikiu prie krūtinės anksti ryte prabudus stebėti, kaip jis dar anksčiau atsikėlęs pluša kasdamas sniegą kieme, o rytinio klegesio per šeimos pusryčius virtuvėje, kai šeimyna pešasi kam atiteks paskutinis skrebutis, neatpirks jokios 9 veislinės katės. Sėkmės autorei. Būk!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Jei turite irgi įdomių minčių ir patirties šia tema, rašykite pilieciai@delfi.lt su prierašu „Santykiai“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (87)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.