Giminės iš kaimo sugadino vestuvių šventę

 (347)
Papasakosiu nuo pat pradžių, kad būtų aišku. Esu kilusi iš visiškų kaimiečių giminės, neduok Dieve. Aštuoniolika gyvenimo metų teko kęsti priekabes vien dėl to, kad esu normali, o ne tokia, kaip jie. Laimė, aštuoniolikos pavyko pasprukti.
© K. Cemnolonskio nuotr.

Netrukus, būnant dvidešimties, sutikau savąjį. Pagyvenusi atskirai sugebėjau visai šauniai atsigauti ir netgi įsileisti į galvą mintį, kad galėčiau į vestuves pakviesti ir kelis giminaičius. Kodėl? Dabar jau žinau, kaip kvaila tai buvo, bet... Dvidešimt metų dar ne tiek, kad suvoktum, kad su kai kuriais žmonėmis santykius reikia nukirsti kirviu.

Taigi, visa šventė buvo sugadinta. Mudu, jaunieji, buvom pamiršti, kalba sukosi tik apie mišraines, bulvių košes ir „kažkokius gyvius lėkštėje, gal dumblius“. Tetulės aptarinėjo savo kaimynų gyvatvores, bobulės – savo hemorojų. Taip taip, žinau, turėjau tai numatyti, bet žinot... Buvau tokia laiminga, kad tiesiog norėjau pasidalinti džiaugsmu su visais.

Viskas baigėsi mirtinomis išgertuvėmis, kaip ir dera kaimui. Greitai pusė nebesiorientavo, kur yra, ir kad įvyko kažkokia santuoka, nė neatsiminė.

Visa laimė, kad Manasis rado išeitį. Paskambino keliems draugams ir įsisiūlė į svečius, į bendrabučio kambariuką (kodėl jie nebuvo pakviesti, nesvarbu, atskira tema).

Taigi, apie vidurnaktį su taksi atvažiavome prie eilinio apšepusio bendrabučio ir pakilome į draugų aukštą – aš vis dar su vestuvine suknele, apsiašarojusi dėl savųjų degradų kiauliškumo.

Vis dėlto, gyvenime taip jau būna, kad geriausi dalykai nutinka netikėtai. Pirmąją savo naktį praleidau studentų kambaryje su pirmą kartą matomais vaikinais, bet viskas buvo taip smagu! Išjungėme šviesas ir tiesiog kalbėjomės sėdėdami tamsoje daugybę valandų. Kažkurią akimirką vyras su dviem draugais buvo išėjęs nupirkt užkąsti į visą parą dirbančią parduotuvę, likau su tokiu droviu informatiku, bet šauniai susidraugavom ir dabar esam geriausi draugai. Kas galėjo pagalvoti, kad viskas taip mielai baigsis?

Šiaip ar taip, tai laimingas atsitiktinumas, o būsimoms nuotakoms patariu atidžiai apgalvoti svečių sąrašą. Kuo mažiau giminių, kuo daugiau draugų. Ir ne atvirkščiai! Pažįstu dar porą nuotakų, kurios per naivumą įsileido „kiaulę į bažnyčią“, tai paskui teko girtuokliui tėvui aiškintis dėl rūtų vainikėlio, o vemiančiam dėdei priminti, kad svečiui nemandagu šeimininką išvadinti „vergu negru“.

Apskritai, jei kas nors bando įsiprašyti, iš principo neįsileisite. Tai jūsų šventė, ir niekas neturi teisės jos gadinti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Vestuvės – laimingiausia gyvenimo šventė? Deja, ne visiems. Po to, kai DELFI skaitytoja prisipažino, kokią skaudžią išdavystę jai teko patirti per svarbiausią savo gyvenime dieną – aptikti jaunikį su savo drauge kompromituojančioje situacijoje, apie nemalonią patirtį prabilo ir keletas kitų DELFI skaitytojų.

Klausiame Jūsų – ar iš tiesų vestuvės nutinka tokių nemalonumų? Papasakokite apie savo patirtį šioje šventėje – kokių įdomybių pastebėjote, kas patiko, kas nelabai, ko šiuolaikinėms vestuvėms trūksta, o ko – per daug? Patarkite vestuves rengiantiems jauniesiems!

Kviečiame Jus pasidalyti patirtimi!

Vienam konkurso dalyviui, kurį išrinks redakcija, atiteks R.D. Wingfiled knygos „Atkaklusis Frostas“ ir „Frosto naktis“. Savo patirtimi kviečiame dalintis el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vestuvės“ arba čia iki kovo 31 d.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (47)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (96)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.