„Eurovizijos“ pusfinalis man sukėlė dviprasmiškų jausmų

Kaip ir dauguma Lietuvos bei kitų „Eurovizijos“ konkurse dalyvaujančių šalių piliečių stebėjau pirmąjį jos pusfinalį. Neturiu didelių nusiskundimų ir nemanau, kad šiais metais buvo bent viena daina, neverta skambėti Vienoje.
Vengrijos atstovė Boggie
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Tai konkursas, kuris turi sudominti skirtingą skonį turinčius žiūrovus, todėl visos dainos negali patikti kiekvienam iš mūsų. Norėčiau pasidalinti savo pastebėjimais, kad skaitytojai palygintų juos su savaisiais.

Belgijos daina šiais metais mane nustebino iš gerosios pusės. Patiko savotiški ir sudominantys pagrindinio vokalisto judesiai. Patiko ir pati daina, ji tikrai turėjo kelis įtraukiančius elementus. Suomijos dainos nevertinau labai kategoriškai. Sutinku su žmonėmis, kurie mano, kad „Eurovizijai“ reikia lygių jėgų varžovų, nes už įvairias negalias turinčius atlikėjus arba nebalsuoja, arba pagaili ir balsuoja dar masiškiau. Tačiau nemanau, kad tai buvo didelė klaida. Taip, jiems pasiekti finalo nepavyko, bet jie pabandė, pasiryžo siekti savo tikslų ateityje.

Rusijos atstovė taip pat buvo ne iš prastųjų, balsas man asmeniškai paliko nuostabą. Sutikime, kad nepaisant visų nemalonumų, susijusių su Rusija, daina nuskambėjo tikrai neprastai. Vienintelis dalykas, truputėlį nuliūdinęs mane, buvo komentatoriaus darbas. Kiekviena šalis turi teisę pasirinkti, ar Europą žavėti paprastumu, ar išsiskirti iš kitų. Ir nereikia sakyti, kad Vengrijai reikėjo paieškoti kažko itin ypatingo. Taigi, manau kad ir šiais metais konkursas bus savotiškas, įdomus, įtraukiantis. Linkiu visiems juo pasimėgauti, pasiklausyti muzikos, pasisemti įkvėpimo.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.