„Eurovizija“ nuvylė TV žiūrovę: konkursą žiūriu 13 metų, finalas prastesnis nei pernai

 (4)
Gegužės 13 d., šeštadienį, žiūrėjau „Eurovizijos“ finalą. Prieš tai mačiau ir abu dainų konkurso pusfinalius. „Euroviziją“ žiūriu jau 13 metų ir kuo toliau, tuo labiau eurovizinės dainos ir vizualizacijos tobulėja. Tiesa, turiu pridurti, kad ne visos dainos ar jų atlikimas toli gražu yra „tobulas“. Kaip pavyzdys – šių metų Juodkalnijos, Latvijos, San Marino atstovai.
Rumunijos duetas Ilinca ir Alexas Florea
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Kalbant apie 2017 metų „Eurovizijos“ finalinius pasirodymus, tai man įspūdžio nepadarė olandų, danų, graikų atstovės. Prie atlikimo negaliu kabinėtis: dainos buvo atliktos be „pribumbasų“, paprastai ir gana skoningai. Deja, jos skambėjo nuobodžiai, atrodė, kad jau esu jas šimtus kartų perklausiusi, tokių dainų niekada netrūksta „Eurovizijoje“.

Mano nuomone, geriausiai pasirodė portugalų, Australijos, Norvegijos ir Belgijos atstovai. Portugalijos atstovas Salvadoras Sobralis su daina „Amar pelos dois“ ištirpdė mano širdį. Atrodė, kad jis atlieka ją taip lengvai, su pasimėgavimu. Pati daina mane sužavėjo, jos atlikimas buvo tobulas – toks jausmas, kad supratau viską, apie ką atlikėjas dainavo, nors portugalų kalbos visai nemoku. Nesitikėjau, kad portugalai nugalės konkurse su tokio tipo daina, nes mažai kas už tokias dainas balsuoja. Manau, jie tikrai buvo verti pirmos vietos.

Norvegų atstovai „Eurovizijai“ pasiūlė, mano manymu, gana įdomų variantą. Gaila, kad jie užėmė tik 10 vietą. Manau, jie buvo verti penketuko. Rumunų ir italų atstovai, mano nuomone, nebuvo verti tokių aukštų vietų. Šiais metais nustebino ir belgų atstovė. Nesu tokios muzikos mėgėja, bet atlikėjos „Blanche“ dainoje buvo kažkas „keisto“, kažkas, kas „užkabino“. Toks jausmas, kad dainos žodžiai skambėjo atskirai nuo muzikos ir tuo pat metu kartu.

Šių metų „Eurovizija“ man nepadarė tokio didelio įspūdžio kaip praėjusių ar 2015 m. Atlikėjai – be idėjų, išsisėmę. Daugelis dainų – nuobodžios, tokios panašios viena į kitą, kad gadina nuotaiką. Jei ne keletas patikusių dainų, tvirtinčiau, kad ši „Eurovizija“ buvo nelabai nusisekusi. Tikiuosi, kad ateityje atlikėjai pasiūlys tikrai gerų eurovizinių dainų.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite paprieštarauti? Pasidalyti savo nuomone? Lauksime Jūsų minčių el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Nuomonė“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (63)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (97)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (47)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (10)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.