Emigracijoje nusiritęs iki dugno sugebėjo atsikelti

 (124)
Mano vardas Martynas, esu emigravęs į Angliją nuo 2007 metų sausio mėnesio. Teko patirti visko, buvo net ir tokių dienų, kai gyventi nebesinorėjo.
© DELFI / Tomas Vinickas

Anglų kalbą moku laisvai kaip ir lietuvių, taip pat puikiai moku rusų, lenkų ir vokiečių kalbas. Esu jaunas, 25-erių metų, energingas, protingas, visada siekiantis kuo daugiau.

Įdarbinimo agentūroje vadybininku dirbau ne vienerius metus, atrodo, gyvenimas buvo kaip pasaka. Su savo drauge susilaukėme labai mielo ir gražaus vaikelio.

Bet po to praradau viską – ir darbą, ir draugę su vaikeliu. Nedaug betrūko iki savižudybės.

Du kartus teko lankytis areštinėje už grėsmę savo vaikui (bardavausi su buvusia drauge). Viso to pasekmė – buvau per jaunas, požiūris į gyvenimą – kvailas.

Prasidėjo viskas nuo alkoholio, tada narkotikai, pradėjau iš pinigų lošti rulete, žaisti pokerį. Labai daug pralošdavau, žemė pradėjo slysti iš po kojų, kol po kelių metų neatsipeikėjau.

Supratau, jog praradau beveik visus draugus, viską, ką turėjau, likau vienas kaip pirštas su labai karčia ir pamokančia gyvenimo istorija.

Gyvenimas bei progos yra suteikiami tik kartą, naudokitės jomis ir nešvaistykite savo laiko veltui, mylėkite ir gerbkite visus. Būkite nuoširdūs ir visi kiti aplinkui jus būs lygiai tokie patys kaip ir jūs jiems.

Prisimenu viską su dideliu skausmu. Dabar pradėjau viską nuo pradžių – naujas darbas (vadybininkas), puiki alga, pradėjau lankyti savo mažą sūnelį ir, žinoma, mečiau visus žalingus įpročius. Džiaugiuosi, kad nenugrimzdau į dugną, nors buvau taip arti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Kviečiame išvykusius, grįžusius, gyvenančius Lietuvoje pasidalinti savo patirtimi ir istorija.

Jūsų minčių laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Emigracija“.

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (329)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (101)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (98)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (86)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.