Biologas apie Vilniaus gėlynus: jovalas toks, kad atrodo, jog vazonuose kapstėsi vištos

 (80)
Gedimino prospektą galėčiau palyginti su Holivudo šlovės alėja, kurioje galima sutikti daugybę garsenybių, miesto svečių. Gedimino prospektas - viena prestižiškiausių ir žinomiausių gatvių ne tik sostinėje, bet ir visoje Lietuvoje.
© Autoriaus nuotr.

Bet einu prie reikalo. Š.m. birželio 7 dieną teko svečiuotis Vilniuje ir apsigyventi Gedimino prospekte esančiame viešbutyje, tad kasdien vaikščiojau šia gatve ir į akis pirmiausiai įsirėžė „nuostabūs“ gėlynai.

1. Pagal specialybę esu biologas ir puikiai žinau, kad augalų sodinti karštą dieną negalima, bet, matyt, ta taisyklė Vilniuje negalioja. Gėlės buvo sodinamos šeštadienio vidudienį, kada lauke plieskė saulė ir kaitra, be to, kiek mačiau, niekas jų nesiteikė net palaistyt;

2. Gėlių būklė apgailėtina, visos aplaužytos;

3. „Apželdintojas“ tikriausiai daltonikas, nes spalvų paletė nenusakoma, spalvos pjaunasi tarpusavyje (viename vazone apie 10 rūšių augalų);

4. Gėlės susodintos atmestinai, tiesiog sugrūstos į žemę ir tiek, kitur likusios duobės nuo praėjusių kartų;

5. Aplink vazonus paliktas toks jovalas, kad atrodo, jog tuose vazonuose kapstėsi vištos.

P.S.: miestui tai garbės nedaro, juk Vilnius Lietuvos širdis, o Gedimino prospektas - Vilniaus veidas, tad, manau, šituo aspektu sostinei turėtų būti gėda.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (87)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.