Balsavimas. Išrinkite geriausią skaitmeninį kūrinį apie Lietuvos krašto vertybes!

 (39)
<font color="#6699cc"><strong>Balsavimas.</strong></font> Išrinkite geriausią skaitmeninį kūrinį apie Lietuvos krašto vertybes!
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Daugiau nei 400 Lietuvos gyventojų ir bendruomenių suburtų komandų šiemet dalyvavo projekto „Bibliotekos pažangai“ ir portalo DELFI konkurse „Skaitmeniniai bendruomenių pasakojimai“. Konkurso dalyviai sukūrė per 500 skaitmeninių kūrinių, kuriuose įamžintos įvairių Lietuvos kraštų vertybės – architektūros ir gamtos kampeliai, istorinės asmenybės, krašto legendos, unikalūs paveldo atributai ir kt.

Konkursas parodė, kad tradicijas ir paveldą galima sėkmingai sujungti su šiuolaikinėmis technologijomis – Lietuvos kraštų „perliukai“ įamžinti įvairaus formato skaitmeniniuose kūriniuose: vaizdo filmuose, garso įrašuose, tekstus lydinčiose nuotraukų galerijose.

Kurie iš šių kūrinių yra patys originaliausi ir kūrybiškiausi – nuspręsite Jūs, DELFI skaitytojai, balsuodami už labiausiai patikusį skaitmeninį pasakojimą.

Jūsų vertinimui atrinkome 15 geriausių kūrinių. Siūlome įvertinti pasakojamų istorijų originalumą, informatyvumą, kūrybiškumą, taip pat techninę kūrinių kokybę, ir atiduoti savo balsą už pasirinktą favoritą.

Kartu su jumis geriausius skaitmeninius kūrinius rinks ir „Skaitmeninių bendruomenių pasakojimų“ vertinimo komisija, sudaryta iš fotografijos ir vaizdo meno žinovų, žurnalistikos profesionalų bei konkursą rengiančio projekto „Bibliotekos pažangai“ atstovų.

Tiek portalo DELFI lankytojų, tiek vertinimo komisijos išrinktų geriausių skaitmeninių kūrinių autoriai bus apdovanoti konkurso rėmėjų prizais – „Omnitel“ išmaniaisiais telefonais bei „Tiketos“ bilietais į pasirinktus renginius.

Apie laimėjimą DELFI balsavimo nugalėtojas bus informuotas asmeniškai. Balsuoti kviečiame iki gruodžio 16 dienos 17 val. vakaro. Iš vieno IP galima balsuoti ne daugiau nei 20 kartų.


www.DELFI.lt
 
39
Registruoti (0) Anonimiški (39)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Įvertink šį straipsnį

Vox Populi

Mokinė nenori ilgesnių mokslo metų: mes ir taip psichologiškai pervargstame (56)

2015 kovo mėn. 5 d. 14:54
Vakar pamačiau straipsnį apie tai, kad planuojama ilginti mokslo metus. Pranešus šią naujieną klasiokams, išgirdau tik vieną teigiamą nuomonę – „vis veikla...“.

Meilę jaučiau ir merginai, ir vaikinui (24)

2015 kovo mėn. 5 d. 16:39
Bifobija nuo homofobijos šiek tiek skiriasi. Kodėl? Yra daug biseksualų, kurie nesureikšmina savo orientacijos, o tik laikosi principo – mylėk ir gyvenk. Tačiau yra ir tokių, kurie tyli lyg sliekai po akmeniu ir bando būti, heteroseksualiai tariant, „normalūs“. Save priskirčiau antrajai ketegorijai.

Mylimą moterį išdavęs sutuoktinis dalijasi patirtimi (173)

2015 kovo mėn. 4 d. 16:16
Laimingai vedęs buvau 15 metų. Tai šiandien sakau, kad buvau vedęs laimingai. Turiu pripažinti, kad kol gyvenau su žmona, jaustis nelaimingu vis rasdavau priežasčių. Esu emocionalaus ir karšto charakterio. Galiu greit supykti, galiu išsikeikti. Galiu nekalbėt savaitėmis.

Po skandalo Norvegijoje tėvui kilo abejonių (261)

2015 kovo mėn. 5 d. 11:41
Po skandalo Norvegijoje tėvui kilo abejonių
AOP nuotr.
Panašu, kad rimsta bangos dėl vaikų „atiminėjimo“ iš tėvų. Žiniasklaida vis mažiau linksniuoja Norvegiją ir Gabrielių. Tiesa, pasirodė naujos informacijos, kad bus griežtinamas leidimų parduoti nekilnojamąjį turtą, kuriame gyvena nepilnamečiai, išdavimas. Bus ar nebus, pamatysime, tačiau visa ši „pasiutpolkė“ man pačiam parodė, kad aš nežinau, kaip auginti mano vaikus.

Vyriškumo trūkumu skundžiasi tik „tuštutės“ (74)

2015 kovo mėn. 4 d. 09:51
Privaloma karo tarnyba sulaukė nemažai atsiliepimų. Gerai, kad žmonės kalba, bet panašu, kad gyvename baltai juodame pasaulyje. Kitokių spalvų nėra ir taškas. Šiuo atveju yra dvi nuomonės: vyriška ir moteriška.