Balsavimas. Išrinkite geriausią skaitmeninį kūrinį apie Lietuvos krašto vertybes!

 (39)
<font color="#6699cc"><strong>Balsavimas.</strong></font> Išrinkite geriausią skaitmeninį kūrinį apie Lietuvos krašto vertybes!
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Daugiau nei 400 Lietuvos gyventojų ir bendruomenių suburtų komandų šiemet dalyvavo projekto „Bibliotekos pažangai“ ir portalo DELFI konkurse „Skaitmeniniai bendruomenių pasakojimai“. Konkurso dalyviai sukūrė per 500 skaitmeninių kūrinių, kuriuose įamžintos įvairių Lietuvos kraštų vertybės – architektūros ir gamtos kampeliai, istorinės asmenybės, krašto legendos, unikalūs paveldo atributai ir kt.

Konkursas parodė, kad tradicijas ir paveldą galima sėkmingai sujungti su šiuolaikinėmis technologijomis – Lietuvos kraštų „perliukai“ įamžinti įvairaus formato skaitmeniniuose kūriniuose: vaizdo filmuose, garso įrašuose, tekstus lydinčiose nuotraukų galerijose.

Kurie iš šių kūrinių yra patys originaliausi ir kūrybiškiausi – nuspręsite Jūs, DELFI skaitytojai, balsuodami už labiausiai patikusį skaitmeninį pasakojimą.

Jūsų vertinimui atrinkome 15 geriausių kūrinių. Siūlome įvertinti pasakojamų istorijų originalumą, informatyvumą, kūrybiškumą, taip pat techninę kūrinių kokybę, ir atiduoti savo balsą už pasirinktą favoritą.

Kartu su jumis geriausius skaitmeninius kūrinius rinks ir „Skaitmeninių bendruomenių pasakojimų“ vertinimo komisija, sudaryta iš fotografijos ir vaizdo meno žinovų, žurnalistikos profesionalų bei konkursą rengiančio projekto „Bibliotekos pažangai“ atstovų.

Tiek portalo DELFI lankytojų, tiek vertinimo komisijos išrinktų geriausių skaitmeninių kūrinių autoriai bus apdovanoti konkurso rėmėjų prizais – „Omnitel“ išmaniaisiais telefonais bei „Tiketos“ bilietais į pasirinktus renginius.

Apie laimėjimą DELFI balsavimo nugalėtojas bus informuotas asmeniškai. Balsuoti kviečiame iki gruodžio 16 dienos 17 val. vakaro. Iš vieno IP galima balsuoti ne daugiau nei 20 kartų.


www.DELFI.lt
 
39
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Vox Populi

Emigrantas atskleidė, kodėl grįžę tautiečiai demonstruoja turtus (517)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 13:04
Išvažiavau į Angliją tikrai negalvodamas apie naują gyvenimą be problemų, žinojau, kad reikės kovoti už kiekvieną gardesnį duonos kąsnį. Gal ir sunku būtų tuo patikėti, bet didžiausia kova manęs laukė ne darbe, o pačioje lietuvių bendruomenėje.

Sankcijos Rusijai negali tapti gyvūnų skausmo priežastimi (43)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 14:59
Po to, kai įsigaliojo Rusijos draudimai produktams iš Lietuvos, mūsų šalies mėsininkai suskubo pasinaudoti proga ir paspausti valdininkus, kad šioje sumaištyje būtų kuo greičiau priimtas sprendimas Lietuvoje įteisinti ritualinį gyvūnų skerdimą, atliekamą prieš tai jų neapsvaiginus.

Didybės link: koks turi būti Lietuvos kelias (16)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 12:13
Aukštaitijos nacionalinis parkas
DELFI skaitytojo nuotr.
Noriu pasidalinti keletu pasiūlymų, kokiu keliu eiti mūsų šaliai.

Poros atostogoms Nidoje pakako 1000 litų (68)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 13:04
Praėjusiais metais su draugu dviese atostogavome Neringoje, Nidos kurorte. Nors esame jauna pora, tačiau nemėgstame Palangos šurmulio. Norint paatostogauti pigiau, reikia tiesiog paieškoti būdų kaip tai padaryti.

Išvažiavęs svetur: ar mes išdavikai, ar Tėvynė? (155)

2014 rugpjūčio mėn. 14 d. 09:56
Visų pirma noriu įspėti, kad nesu nei žurnalistas nei šiaip mėgėjas rašytojas, todėl kas tikitės kažko labai profesionalaus, jau galite išjungti šį straipsnį, arba tiesiai eiti į komentarus ir eilinį kartą rašyti komentarus apie pavadinimą ir t.t. Pastaruoju metu ypatingai daug dėmesio susilaukia emigracijos tema. Nežinau, ar tai kryptinga ar ne, tačiau nuolatos atsiranda straipsniai apie patirtį gyvenant svetur, vis tai vienas, tai kitas politikas kalba apie emigracijos stabdymą, migracijos suvaldymo komitetų steigimą ir panašiai. Kaip jau turbūt įtariate, aš pats esu emigrantas, nors ir nemėgstu šito žodžio.