Atostogas Turkijoje „praskaidrino“ šiauliečiai

 (23)
Kažkada su žmona ir sūnumi išvykome į Turkiją. Buvo žadėtas penkių žvaigždučių viešbutis su baseinu ir netoli jūros. Atvykome. Bet kai atvežė į viešbutį, net nustebau, ką pamačiau....
© E.Kniežausko nuotr.

Taip, baseinas yra. Bet viešbutis tikrai ne penkių žvaigždučių, greičiau jau didelis šeimyninis bendrabutis. Kambariai atskiri kiekvienai šeimai, su kondicionieriumi ir balkonu. Bet ar gi svarbu, koks kambarys, jei visą dieną praleidžiame kelionėse ir prie jūros?!

Kartą turėjome vykti į vieną kelionę autobusu su kondicionieriumi, tai visų keliaujančių klausė, kokia kalba gidas turėtų kalbėti... Visi sutikome, jog rusiškai (nes pasirinkimas - tik rusų arba anglų kalba). Bet gi atsirado tikri lietuviai iš Šiaulių! Atseit, „my po ruski ne ponimaem!“ (liet. mes rusiškai nesuprantame). Tad gidas padarė išvadą, jog jiems karts nuo karto pasakos angliškai. Ir ką jūs galvojat? Pasirodo, jie ir angliškai nė „bum bum“!

O kartą angliškai buvo parašyta, jog baseine negalima maudytis! Kažkokia dezinfekcija. Tai tie patys šiauliečiai pirmieji neskaitę maudėsi ir visus kaltino, koks purvinas vanduo! Man atrodo, jog žmones, kurie dėjo litą prie lito taupydami, sukrapštė kelionei ir lieka labiausiai nepatenkinti pasaulyje!

Bent jau man kelionės yra pamatyti grožybes, pasimaudyti įvairiose jūrose ir puikiai praleisti laiką. O jei mes važiuojam ieškoti nuotykių „ant savo galvos“ ir kišenėse tik su pora eurų, tai geriau likti namuose.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Artėjant vasarai ne vienas pradeda svajoti apie metą, kai galės atitrūkti nuo darbų ir pasimėgauti ilgomis, visus metus lauktomis atostogomis. Vis dėlto, ne visuomet nusišypso sėkmė – juk būna, kad skrydžiai vėluoja, autobusai genda, lagaminai pasimeta, o viešbutis, kur po ilgos kelionės norisi ištiesti kojas, pasirodo visai ne toks, kokį regėjote reklaminėje nuotraukoje. Prašome Jūsų – pasidalinkite savo atostogų košmaru ir perspėkite bei padėkite jo išvengti kitiems!

DELFI skaitytojai ne kartą pasakojo apie nesėkmes, kurios juos ištiko keliaujant. Pavyzdžiui, DELFI skaitytoją Laurą jos net privertė atsisakyti planų kada nors grįžti į Paryžių – iš ten neišskridęs lėktuvas, pilni viešbučiai nuotaiką sugadino ilgam laikui ir pamokė vengti vieno oro uosto.

Tuo metu į Prahą norėjusi išvykti Irma ten taip ir neapsilankė – bėdų vėl kilo dėl atšaukto skrydžio.

Prašome Jūsų - pasidalinkite savo atostogų istorijomis ir patarkite, kaip išvengti nesklandumų. Galbūt prasta patirtis jus išmokė, į ką atkreipti dėmesį keliaujant ir atostogaujant? Papasakokite, kiek išleidžiate atostogoms. Laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogos“ iki balandžio 21 d. Vieno teksto autoriui atiteks puiki knyga atostogoms – Ch. Greenhalgh romanas „ Suvilioti Ingridą Bergman“.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.

Atostogavo Maltoje: jeigu jums tinka J. Basanavičiaus g. Palangoje, tada gal ir čia patiks (219)

Mes su žmona nemažai keliaujame ir bent du kartus per metus renkamės poilsines keliones į šiltus kraštus. Šį pavasarį nusprendėme aplankyti Maltą. Keliones paprastai planuojamės patys: ieškome viešbučių, bilietų, automobilių nuomų, renkamės viešbučius skirtinguose miestuose, kad per minimalų dešimties dienų laikotarpį galėtume aplankyti kuo daugiau vietų.