Aštuntokės dilema: veterinarija ar politika?

 (14)
Vis dėlto, šiuo metu, stebint situaciją Lietuvoje, man kyla abejonės dėl profesijos pasirinkimo. Kyla dilema – veterinarė ar politikė? Noriu pakeisti Lietuvą, nes kaip galima norėti draugiškos ir sąjungiškos tėvynės, kai visi dirba sau ir niekas nenori padėti kitiems. Sakote, taip nėra?
© Shutterstock nuotr.

Tarkim, pensininkų situacija. Argi ne kraupi situacija? Seimas vis galvoja, iš kur išpešti pinigų, nes jie juk „rūpinasi Lietuvos piliečiais“. Tačiau, mūsų valdžia turi problemą su pinigais. Pinigai kažkokiu magišku būdu atsiranda, kai reikia restauruoti ministro pirmininko rezidenciją, kai reikia nusipirkti dar tris automobilius, kurie derėtų prie naujų namų sienų. Pinigai tuo pačiu netikėtu būdu pradingsta, kai reikia padengti skylėtą biudžetą, padidinti silpstančių mūsų laisvės gynėjų sveikatą ir globoti pamestus ir paliktus.

Grįžtant prie pensininkų, pastarieji yra tikroje bėdoje. Ypač tie, kurie gyvena miestuose. Gauna pensiją, susimoka už nuomą, už sunkiai taupytą vandenį, elektrą, ir kas belieka? Belieka susirinkti numegztas kojines, sudžiovintas žoleles ir keliauti į miestą laimės ieškoti. Gal ir pasitaikys koks žmogelis, susidomės, nusipirks. O už gautus pinigus močiutė nusipirks duonos, nes vaistam taupyti neapsimoka, šie per daug brangūs.

Galite man pasakyti, ar yra tiesos Lietuvoje? Ar galima pasitikėti tais, kurie prieš rinkimus šypsosi tau į kamerą ir žada gerą atlyginimą, pakeltas pensijas ir naujas darbo vietas? O paskui, po rinkimų šiuos žadėtojus netikėtai apniunka amnezija ir visi pamiršta savo pažadus, o už mokesčių mokėtojų pinigus keliauja į tolimiausias pasaulio vietas ir atostogauja, sakydami, kad rengia konferencijas ir susirinkimus...

Visi pyksta ant tų, kuriuos patys išrinko. Tačiau, ar buvo kitas pasirinkimas?.. Sakoma, kad dabar negalima niekuo pasitikėti. O gal tiesa ta, kad pajutus pinigų skonį nuo jo nebepavyksta atsiplėšti, ir gerieji, perspektyvieji politikai tampa tik pinigų trokštančiais egoistais, meluojančiais visur ir visada?

Kur meilė, kur vienybė, kur gi laisvė Lietuvos...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (87)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.