Apie motinas, kurių šiuo žodžiu vadinti nenoriu

 (23)
Mūsų gyvenime vyksta visko: konfliktų, linksmų akimirkų, muštynių ar netekčių. Viena iš tokių svarbių akimirkų yra vaiko gimimas. Bet ne visoms motinoms tai yra džiaugsmas. Aš tiesiog pasišlykštėjau tomis motinomis, kurios žudo savo vaikus. Darosi „išvalymus“, skandina, dusina ar tiesiog išmeta sušalti. Šlykštu. Atrodo, lyg tas vaikas būtų kažkoks žaislas, kurį galima išmesti, kai jis nusibosta.
© Vida Press

Tokiose motinose aš matau ne žmones, o monstrus. Beširdžius, jokių skrupulų neturinčius monstrus. Mane tiesiog siutina, o kartais ne sukelia isterišką juoką visokie nieko neverti pasiteisinimai. Alkoholizmas, nepriteklius, blogos gyvenimo sąlygos ar dar kiti dalykai. Nejau?

Jūs tai pasakykite savo močiutėms, kurios užaugino 10-12 vaikų, nors buvo karas ir tikrai nebuvo ko valgyti. Jūs tai pasakykite motinoms, kurios užaugino pulką vaikų dirbdamos nuo ryto iki vakaro. Jūs tai papasakokite tėvui, kuris vienas augina 10 vaikų. Jūs tai papasakokite motinai, kuri augina tris, reta genetine liga sergančius vaikus. Atrodo, kad visas pasaulis yra kaltas dėl jūsų problemų. Atrodo, kad tas mažas vaikelis dėl to kaltas. Ne, mielosios, jis nekaltas. Mano manymu, kaltos JŪS.

Būtent jūs. Nemokate gyventi, būnate su bet kuo, prageriate savo gyvenimą, elgiatės palaidai,o vaikai jums reikalingi, atrodo, tik pašalpoms. Jei nenorite ir negalite jų auginti, tai nuneškite į gyvybės langelius. Kažkada jie jums padėkos.

O dabar jūs esate ne motinos. Jūs esate žemiau. Tik moterys, kurios praradote žmogiškumą.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.