Vox Populi

Moteris turi aukso vertės patarimą, kaip atpažinti neištikimybę (100)

2017 birželio mėn. 24 d. 17:32
Įtariate, kad sutuoktinis neištikimas? Turiu „auksinį“ patarimą – atsakykite sau į vienui vieną klausimą: ar jis tebeužsiima ta veikla, kurios dėka susipažinote? Pavyzdžiui, eina į klubus, į mįslingas vakarones su draugais, į rungtynes, į golfo aikštyną? Deja, skaudi patirtis sako, jog tai yra, taip sakant, raudona vėliavėlė...

Melu prasidėjęs tarnybinis romanas pateikė ne vieną siurprizą (63)

2017 birželio mėn. 22 d. 16:58
Tai buvo pirmoji mano diena naujajame darbe. Galvoje sukosi įvairiausios mintys: kaip man seksis? Kokie žmonės čia dirba? Ar pritapsiu? Iš tikrųjų, sekės gana sunkiai: nepavykdavo rasti reikiamų dokumentų, ne kartą teko paklaidžioti įstaigos suktais koridoriais ieškant tam tikro kabineto, o ir kalbant telefonu su klientais padariau ne vieną klaidą.

Apskaičiavo prabangų savaitgalio poilsį Palangoje: pagaliau nemačiau čeburekų pardavėjų (83)

2017 birželio mėn. 23 d. 13:11
Apskaičiavo prabangų savaitgalio poilsį Palangoje: pagaliau nemačiau čeburekų pardavėjų
Foto / Robert Borkowski
Pastebėjau tokią tendenciją – Lietuvos gyventojai (arba labiau tie, kurie dar liko Lietuvoje), vis dažniau renkasi užsienio kurortus ar turistinius miestus. Dabar retai kada tai būna uždari miesteliai kaip Šarm el Šeichas ir Hurgada Egipte ar Marmario kurortas Turkijoje.

Jaunuolio išpažintis: sulaužytas vyriškas pažadas privertė save įvertinti iš naujo (27)

2017 birželio mėn. 21 d. 14:46
Buvome kurso draugai. Neslėpsiu, kad Greta (herojų vardai pakeisti – DELFI) man patiko. Pats tuo metu draugės neturėjau, o Greta jau daug metų draugavo su Martynu. Kaip teigia liaudies išmintis, draugas – ne siena, galima pastumti.

Po vyro neištikimybės jaučiausi sugniuždyta, bet draugės patarimas privertė viską permąstyti (163)

2017 birželio mėn. 19 d. 17:19
Jaunystėje galvojau, kad meilė – jaunų žmonių reikalas. Atrodė,- net nepadoru glaustytis, meiliai šnibždėtis, dūsauti, žiūrėti vienas kitam į akis, laikytis už rankučių tėvų amžiaus vyrams ir moterims. O kur dar širdis draskančios kančios, aistros ir pavydo scenos – joms apskritai suaugusiųjų gyvenimuose neturėtų būti vietos. Bet metai bėgo, jaunystė greitai liko praeities prisiminimuose, veidą išvagojo raukšlių vagelės, užaugo vaikai...

Vilniuje ieškojusi buto emigrantė šokiruota pasiūlymų: kaip žmonės gali taip gyventi? (272)

2017 birželio mėn. 19 d. 14:19
Emigravau gražią rugpjūčio 26 dieną, 2007-aisiais metais. Sunku patikėti, kad jau 10 metų teoriškai nebesu Lietuvos pilietė... Tačiau, kaip matote, Tėvynės nepamiršau. Ir, artėjant emigracijos dešimtmečiui, nutariau: kad ir kur žolė žalesnė, noriu nuosavo buto Lietuvoje! Atostogoms, kitu metu – gal nuomai. Bet, visų pirma, – sau. Taigi nėriau į skelbimus. Buvau šokiruota. Garbės žodis.

Atsakymas Andriui Užkalniui: negrįšiu, kadangi Britanijoje bent jau kainos nekyla taip greitai (70)

2017 birželio mėn. 19 d. 11:20
Apie gerbiamo Andriaus Užkalnio žąsų riebumą diskutuoti neverta, nes juk dėl skonio nesiginčijama, bet štai šio autoriaus straipsnis „Emigrante, varyk iš Britanijos, kol nevėlu“ sukėlė abejonių ir norą įkišti savo spausdintą trigrašį.

Man 26-eri, bet apie šeimos kūrimą Lietuvoje sunku net pagalvoti (208)

2017 birželio mėn. 19 d. 09:53
Nusprendžiau pasidalinti savo svarstymais. Iš tikrųjų, noriu gyventi Lietuvoje. Baigiau mokslus, deja, ne informacines technologijas, bet teisę. Žinodamas, kokia situacija yra su teisę baigusiais žmonėmis, nusprendžiau trumpam išvykti į užsienį užsidirbti ir susitaupyti, kad grįžęs ir įsidarbinęs advokatų ar antstolės kontoroje galėčiau išgyventi iš minimalaus atlyginimo, kaupti patirtį bei tobulinti savo įgūdžius, jog ateityje galėčiau daugiau uždirbti.

Susitikimas su drauge atskleidė nemalonią paslaptį: jei be priežasties gaunate gėlių, priežastis yra (31)

2017 birželio mėn. 16 d. 14:39
Kartą mieste visiškai atsitiktinai sutikau senokai matytą savo mokyklinių laikų draugę. Užbėgome į kavinukę paplepėti, paatvirauti apie vyrus ir vaikus, pasidalinti žiniomis apie bendrus senus pažįstamus, prisiminti mokyklinius nuotykius.

Vieną kartą buvau neištikima – tai man leido kai ką suprasti apie santuoką (190)

2017 birželio mėn. 18 d. 14:40
Lai šis mano laiškas būna vidurinis pirštas davatkoms ir šventiesiems, kuriuos teis taip pat, kaip jie kitus... Esu šaulė gyvatė, ir tai idealiai mane apibūdina – kai jau šaunu Amūro strėlę, tai tik tiesiai į širdį, o kai reikia pasiekti auką, nevengiu griebtis ir „nemoralių“ metodų... Išsirangau kaip gyvatė.

4 žmonių grupės, kurios jums visada pasakys, kad „neturi laiko“ (48)

2017 birželio mėn. 17 d. 11:15
Pakankamai dažnai iš aplinkinių girdžiu frazę „Neturiu laiko“. Žmonės, nenorintys kažko daryti, nenorintys apsikrauti galvojimu, nevykdantys pažadų dažnai savo neveiksnumą grindžia laiko stygiumi. Nes taip paprasčiau. Tai – pakankamai dažnas šių dienų atsakomybės nusikratymas, nes pasakydamas „neturiu laiko“ jis tampa tarsi neliečiamu.

Negaliu pamiršti mūsų šokio – dabar sutikčiau praleisti naktį (99)

2017 birželio mėn. 15 d. 16:49
Tai – ne meilės romanas. Ne, mano istorija neverta „romano“ vardo, o ir „nuotykiu“ jos nepavadinsi. Tai buvo tik vakaro akimirka, aistros lašelis, geismo kibirkštis, jausmas...

Nepilnametis stojo ginti valdžios veiksmų dėl alkoholio ribojimo: jaunuoli, sustok! (85)

2017 birželio mėn. 15 d. 10:45
Aš taip nuoširdžiai laukiu naujų apribojimų alkoholiui. Labai, net labai nuostabi idėja gerbiamo Ramūno Karbauskio ir jo kolegų. Skamba juokingai, suprantu. Tačiau norėčiau pasidalinti įžvalgomis apie kelis naujo įstatymo apribojimus, kai alkoholinius gėrimus galės pirkti asmenys nuo dvidešimties metų ir stipresnius gėrimus tik tam tikrose parduotuvėse.

Nesmerkite: esu žmona, bet myliu ne savo vyrą (295)

2017 birželio mėn. 14 d. 14:24
Kaip gera komentuoti ir smerkti tiems, kurie to nepatiria. Ir turbūt besidalinančius istorijomis supras tie, kurie tai išgyvena. Bet niekam negali išsikalbėti.

Abiturientės vertinimas: nesuprantu, kuo tarpukario prezidentai aktualūs šiandienai (68)

2017 birželio mėn. 13 d. 12:47
Mano įspūdžiai yra dvejopi – nors užduotys šiais metais buvo gerokai lengvesnės nei pernai, tačiau vis tiek supykdė.

Istorijos egzaminą laikęs dvyliktokas turėjo 3 pastabas apie užduotis (11)

2017 birželio mėn. 12 d. 16:06
„Egzaminas buvo sunkokas, bet būdavo ir sunkesnių“, – feisbuke po egzamino įspūdžiais apie užduotis dalijosi dvyliktokas Dainius Bučinskas. Dalijamės jo mintimis ir kviečiame rašyti savąsias el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „12“.

Mama pašiurpo pamačiusi, kiek jai kainuos vaikų uniformos: neadekvatu (116)

2017 birželio mėn. 13 d. 10:14
Esu 4 vaikų mama. Du iš jų yra mokyklinukai. Artėjant naujiems mokslo metams jau pradedu ruoštis mokyklai. Ir kaip kasmet, sparčiai augant vaikams, tenka pasirūpinti apranga. Vaikų mokykloje yra privaloma uniforma. Ir, deja, ją siuva viena nepakeičiama įmonė... Ir kainos, žinoma, nepakeičiamos. Tiesiog stulbinamos.

Marijampole, ruoškis: lietuvio patarimai, kaip pasirengti anglų atvykimui (18)

2017 birželio mėn. 12 d. 11:54
Anglijos futbolo rinktinės fanai
Sputnik
Žinia, kad Anglijos futbolo rinktinė atvyksta į Marijampolę, tiesiog neįtikėtina. Vaizdingesniam palyginimui pridursiu, kad, tarkim, katalikų pasaulyje tai būtu galima prilyginti Romos popiežiaus vizitui. Sutikite, tai tikrai įspūdinga ir nekasdieniška.

Žinutė sužadėtinio telefone sugriovė būsimas vestuves (42)

2017 birželio mėn. 13 d. 16:46
Niekada netikrindavau savo sužadėtinio telefono. Juo be galo be krašto pasitikėjau, mylėjau. Jau porą metų kartu gyvenome jo naujos statybos name, planavome vestuves. Jaučiausi labai mylima, manimi tikrai buvo rūpinamasi. Viskas atrodė idealu iki vieno karto...

Laiškas gerai apmokamam specialistui: nustok šaipytis iš valdžios! (174)

2017 birželio mėn. 12 d. 10:03
Labai dažnai girdime ir kiekvienas paklaustas pasakys, kad dėl visų bėdų mūsų šalyje yra kalta valdžia. Valdžia priima ne tokius sprendimus arba visai jų nepriima. Valdžia paskendusi vidinėse intrigose ir konkurencijoje. Valdžia užsiėmusi savo verslo puoselėjimu ir sodybų statybomis. Valdžia nieko nesupranta, nieko negirdi ir t.t.

Galite mane nuteisti: tos savo gyvenimo nakties niekada nepamiršiu (58)

2017 birželio mėn. 14 d. 20:58
Prisimenu: lapkričio pirmoji. Dar viena eilinė diena, kai aš sau pašnibždu: „Šiandien užkariausiu pasaulį“. Sėdžiu miegamajame ant grindų, su kiek pašalusiais skruostais, ką tik grįžau iš kiemo, sugrėbusi lapus, kurie jau nepriminė gražaus rudens. Suliję, sukibę ir pilki.

Matematikos egzaminą laikiusi dvyliktokė: užduotys mane šiek tiek šokiravo (8)

2017 birželio mėn. 9 d. 16:47
Paskutinius dvejus metus su menka pavydo gaidele vis žvelgiau į matematines gabumais apdovanotų klasės draugų pusę. Puikiai suvokiau, kad vos įžengę į egzamino salę, o veikiausiai dauguma dar ir prieš tai, jausis ramus, pasitikintis savimi, ir žinoma su didelėmis viltimis.

Matematikos egzaminas dvyliktoko akimis: nustebino vykdytojų elgesys (10)

2017 birželio mėn. 9 d. 13:12
Esu dvyliktokas ir noriu papasakoti apie juokingą matematikos egzamino vykdymo tvarka. Mano žiniomis, iš kelių žmonių atėmė skaičiuotuvus, nes jų nebuvo leidžiamų skaičiuotuvų sąraše, nors jie buvo be tekstinės atminties ir neturėjo lotyniško raidyno, t.y. atitinka visus NEC reikalavimus.

Moteris įsiutusi: padariau KET pažeidimą – 3 mėnesiams atėmė teises (445)

2017 birželio mėn. 16 d. 12:11
Bauda už KET pažeidimą
Policijos departamento nuotr.
Patekau į, mano manymu, absurdišką situaciją. Pažeidžiau kelių eismo taisykles: lenkiau sankryžoje, lenkimą pradėjau prieš sankryžą, bet baigiau už jos, tai įvyko miesto teritorijoje, taip padariau kelių eismo pažeidimą pagal 420 str. ir gavau 170 eurų baudą. Baisiausia, kad man 3 mėnesiams atėmė teises.

Laiškas moteriai, kuri supras, kas aš: tai man nebuvo nuotykis (58)

2017 birželio mėn. 12 d. 10:31
Galbūt gyvendami tame pačiame mieste mes ne kartą prasilenkėm su Tavimi iki mūsų pažinties. Galbūt. Greičiausiai būtume nesusitikę, jei ne Tavo profesinė veikla, dėl kurios susipažinai su mano žmona. Jūs pradėjote bendrauti, radote ir bendrą, skaudžią temą, kuri jus suartino. Dažnai bendravot. Dažnai susitikdavot.

Tapau barakudos auka: viską pakeitė jos atsakymas (328)

2017 birželio mėn. 11 d. 09:25
Noriu papasakoti savo istoriją. Draugų būryje susipažinau su gerokai vyresne moterimi. Iš pirmo žvilgsnio buvo truputį keista, kad ji – tokių metų moteris – buvo jaunų žmonių akiratyje. Tiesa, neslėpsiu, kad buvo gana išvaizdi, simpatiška, o dar ir apranga – provokuojanti.

Jausmai mylimajam mane vedė iš proto, bet greitai sužinojau jo paslaptį (49)

2017 birželio mėn. 8 d. 14:09
Jausmai mylimajam mane vedė iš proto, bet greitai sužinojau jo paslaptį
Fotolia
Pasitaiko gyvenime situacijų dėl kurių vėliau mąstai kodėl, kam ir dėl ko... Taip išėjo, kad esu išsiskyrusi ir auginu du vaikus. Ieškau savo idealo ir štai, vieną vakarą jį sutinku.

V. Rutkūnas. Laimės ekonomiką įmanoma pasiekti tik su laimės švietimu (10)

2017 birželio mėn. 9 d. 09:19
Naujoji šalies valdžia turi gerų norų Lietuvoje sukurti laimės ekonomiką. Visi supranta, kad nėra iš kur dalinti pinigus tiek, kad materialiai greitai galėtume prisivyti Europos pragyvenimo vidurkį, gyventi pakankame pritekliuje. Nesimato perspektyvos, kad materialaus gyvenimo lygio pakėlimui bus atrasti turtingi naftos, dujų ar kitų naudingų iškasenų ištekliai. Lieka tik žmogiškieji ištekliai. Tačiau būtent žmonės ir yra laimės ekonomikos kūrimo pagrindas. Žmones ugdo, auklėja, suteikia vertybes šalies švietimo sistema. Ką gi pasiekė Lietuvos švietimas per 27 nepriklausomybės metus?

Esu nusivylusi – mačiau, ką per egzaminą darė mokiniai, ir mokytojai jiems netrukdė (122)

2017 birželio mėn. 7 d. 17:22
Kiekvienais metais girdžiu, kad ne tik lietuvių, bet ir kiti egzaminai yra sunkinami arba nesuprantami. Manau, kad čia tiesiog pačių mokinių kaltė. Pirmadienį pati laikiau lietuvių VBE. Tiek literatūrinės, tiek samprotavimo temos nebuvo labai sudėtingos, buvo sudėtingesni kai kurie autoriai.

Skaudi R. Žilinsko netektis man dar kartą parodė, kokia yra mūsų visuomenė (368)

2017 birželio mėn. 7 d. 14:42
Mirtis tarsi įprasmina iki tol beprasmę būtį – kiek gražių žodžių, kiek atliktų iki tol nepastebėtų darbų... Ką daryti, kai esi politikas, kad apie tave visi kalbėtų tik gerai? Mirti.