Žmonių žiaurumui turbūt nebus ribų

 (16)
Šie trys dar nemokantys valgyti mažyliai šventinę gegužės 1 dieną buvo išmesti turguje į konteinerį. Berniukas, važiavęs dviračiu į turgų pirkti maisto, išgirdo kažką krebždant ir pamatęs kibire į konteinerį išmestus mažylius, atvežė į prieglaudą.

Jau seniai nebesistebime žmonių žiaurumu – atplėšti nuo mamyčių, dar akli, dar nemokantys valgyti – metami į šiukšlių konteinerius, užkasinėjami, skandinami. Taip ir norisi sušukti – ar mes žmonės, ar visiški zombiai. Kam pakyla ranka nuskriausti tokius lėliukus.Visa tai - retoriniai klausimai.

Trys maži mėlynų akyčių lėliukai dar nesupranta, kad tapo žmonių žiaurumo aukomis tik gimę.

Šiems mažyliams reikia lėšų specialiam pieno mišinukui, koncervams ir baby sausam maistukui įsigyti. Paaukoti katinėliams galite susisiekę. Taip pat ir dėl katinėlių globos, galite skambinti tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (18)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (110)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.