Žemaitijoje - pusės metro sniego sluoksnis?

 (36)
Pusė metro sniego – toks sluoksnis, pasak DELFI skaitytojo Gvido, savaitgalį užklojo Žemaitiją.
© Skaitytojo nuotr.

Jis pasidalino nuotrauka, kurioje, pasak jo, užfiksavo 50 cm sniego sluoksnį Žemaitijoje.

Tuo metu kelininkai pranešė, kad Vilkaviškio ir Šilutės rajonų valstybinės reikšmės kelių dangos vietomis padengtos iki 10 cm storio sniego sluoksniu, dėl naktį buvusio stipraus snygio.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vaizdelis prie ežero pritrenkė poilsiautoją: verčiate žmones raudonuoti (2)

XXI amžius. Sekmadienis. Europos Sąjunga. Trakai. Į pliažą prie Akmenos ežero pailsėti bei pasimėgauti saule suvažiavo vilniečiai, miesto svečiai. Žmonių – apie 200-300.

Kauno gatvėje – filmo kadro vertas vaizdas: kaunietis gabeno neįprastą krovinį (10)

Praėjusią savaitę itin didelio dėmesio sulaukė tikriausiai ne vieną žmogų nusišypsoti privertęs portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodęs vaizdo įrašas apie „skruzdėliuką“ ir didelį jo krovinį. Portalo redakcija ieškojo jį atsiuntusios kaunietės, ją surado ir nusprendė apdovanoti.

Mažeikiškiams padėję pareigūnai paneigė mitus apie savo darbą

Gegužės 29 dienos rytą, apie 8.30 val., bendruoju pagalbos centro telefonu buvo gautas pranešimas apie Mažeikiuose į darbą atvykusį neblaivų darbuotoją. Skambinusi moteris prašė pareigūnų pagalbos, nes atlikus įprastą patikrinimą, krovininio automobilio vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas 1,61 promilės girtumas) bei agresyviai nusiteikęs.

Į komą panirusio ir neišgyvenusio vyro sesuo: kas matėte oranžinį motociklą? (35)

Šeštadienį, gegužės 27 d. vakare Kaune, Taikos prospekte įvyko eismo įvykis, po kurio motociklininkas (g. 1984 m.) paniro į komą. Pirmadienį vyro gyvybė užgeso.

Sostinės gyventojas nufilmavo įžūlų BMW vairuotoją: ar jam galioja tos pačios taisyklės? (26)

„Ar BMW vairuotojams galioja tos pačios taisyklės kaip ir visiems?“ – nusistebėjo DELFI skaitytojas, su portalu pasidalijęs vaizdo įrašu, kuriame matyti įžūlūs BMW vairuotojo manevrai. Vaizdo registratoriumi užfiksuotame filmuke matyti, kaip jis tikriausiai nusprendžia būti gudresnis už kitus ir kerta ištisinę liniją įvažiuodamas į priešingo eismo juostą.