Žavingą nepažįstamąją sutiko Velykų mišiose

 (47)
Meilė užklumpa netikėtai – tai galėtų paliudyti DELFI skaitytojas Edvardas, jį sužavėjusią moterį sutikęs bažnyčioje. Velykų rytą mišiose apsilankęs vyras ten pamatė nepažįstamąją, kurią nepraranda vilties sutikti dar kartą ir rašo jai laišką.
© DELFI / Kiril Čachovskij

Sveika, žavinga juodaplauke. Šv. Velykų rytą nusprendėme pakeisti tradiciją ir kartu su šeima apsilankyti mišiose ankstesniu laiku nei įprastai. Nesitikėjau, kad sutiksiu Tave ir kad taip įstrigsi mano širdyje.

Pamenu, kai atsistojus prie Tavęs, širdis pradėjo plakti sparčiai ir sunku buvo įkvėpti. Pirmiausia, ką pastebėjau, tai įstabaus grožio plaukus. Sunku buvo atitraukti žvilgsnį mišių metu, nes Jūs buvote nuostabi. Stilingai apsirengusi, stilinga rankine, o šypsena - kerinti.

Mišios truko ilgai, bet vis galvojau, kaip pratęsti malonumą vien žvilgtelėti į Jus. Pirmą kartą rašau laišką, turbūt kitaip negaliu, jau praėjo savaitė, bet negaliu Jūsų pamiršti, žavinga juodaplauke.

Negaliu dirbti, miegoti, Jūs - mano svajonė. Atsigulu ir Jūsų šypsena man prieš akis. Pamačiau Jus Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje, tikiuosi, ne paskutinį kartą.

Turinčius informacijos prašome atsiliepti el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (59)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.