Žaibiškai augančiam DELFI Piliečiui - jau 4-eri

 (37)
Pagrindinio Lietuvoje naujienų portalo DELFI Piliečio rubrika mini dar vieną gimtadienį – skaitytojų kuriamai rubrikai jau 4-eri! Net dvi savaites trukęs šventės maratonas baigėsi – skaitytojams išdalyti prizai, o trečiadienio pavakarę pasveikinti geriausių tekstų ir nuotraukų autoriai. Šis gimtadienis švenčiamas ypatingai džiugiai, nes per metus skaitytojų skaičius itin išaugo!
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„2014 m. gegužės mėnesį DELFI Piliečio rubriką skaitė daugiau nei 400 tūkst. skaitytojų, o prasidėjus vasarai galima buvo matyti kone rekordinį vartotojų skaičiaus augimą – skaitytojų kiekis, lyginant su praėjusių metų birželio mėnesiu, išaugo daugiau nei 60 proc. – DELFI Piliečio skaitytojų būrys pasipildė 150 tūkst. unikalių vartotojų!“, – džiaugėsi Piliečio rubrikos redaktorė Kamilė Baubinaitė.

„Norisi pažymėti tai, kad skaitytojai ne tik aktyviai skaito piliečių straipsnius, bet ir rašo – nuo praėjusių metų DELFI Piliečio gimtadienio rubrikoje išleista net 3640 tekstų. Piliečiai siųsdami naujienas iš karštų įvykių prisideda prie operatyvaus kitų DELFI skaitytojų informavimo apie tai, kas svarbu“.

Šiemet iš gausybės DELFI Piliečio rubrikai atsiųstų tekstų, nuotraukų ir vaizdo medžiagų buvo atrinkta po aštuonis pretendentus, besivaržiusius dėl geriausiųjų vardo. Laimėtojai, kuriuos padėjo išrinkti pagrindiniai rubrikos kūrėjai – skaitytojai, trečiadienį apsilankė DELFI redakcijoje atsiimti prizų, kartu suvalgyti torto ir apžiūrėti redakcijos. Juos pasveikino ir DELFI direktorius Darius Gudačiauskas bei vyriausioji DELFI redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Geriausia DELFI skaitytojų atsiųsta nuotrauka tapo kadrai, kur užfiksuota „Širdį suvirpinusi ežiukų šeima“ (44,6 proc. balsų). Jas redakcijai atsiuntė skaitytojas Jonas Paulauskas. Geriausia nuomone tapo Audrio Narbuto mintys, išdėstytos tekste „Prie Ruso buvo geriau?“ (28,8 proc. balsų). Geriausia naujiena – Šarūno Matulevičiaus tekstais iš Ukrainos, į kurią jis buvo išvykęs (20 proc. balsų).

Tarp laimėtojų – ir nauji, ir jau anksčiau matyti veidai. Nuolat DELFI Piliečiui tekstus rašantis Audris Narbutas į metų autoriaus titulą pretendavo jau ne pirmąjį kartą, o, pavyzdžiui, Jonas Paulauskas pasakojo pabandęs nuotrauką atsiųsti į DELFI portalą pirmą kartą. Diena, kai sužinojo apie laimėjimą, jam buvo ypatinga – tąkart jis su žmona šventė 40-asias vestuvių metines.

Į redakciją pakviesta ir Sandra Almantienė, kuri tapo DELFI Piliečio gimtadienio proga organizuoto konkurso „Kodėl aš didžiuojuosi gyvendamas Lietuvoje?“ laimėtoja. Ji savo rašinyje papasako apie pienu kvepiantį vaikystės kaimą, ir uždavė klausimų, verčiančių susimąstyti mus visus. Skaitytojai buvo įteikta skaityklė, Metu Piliečiai pelnė 200 litų vertės „Geros dovanos“ čekius.

Primename, kad DELFI Piliečio rubrikos kūrėju gali tapti kiekvienas – tereikia tekstus ar nuotraukas siųsti el.paštu pilieciai@delfi.lt arba užsiregistruoti DELFI Piliečio sistemoje. Kiekvienas Jūsų pretenduoja ir į prizą už bendradarbiavimą - nuo lapkričio 8 d. kiekvieną penktadienį skiriami Savaitės prizai.

Visų DELFI Piliečio skaitytojų ir toliau laukia staigmenos - artimiausiu metu DELFI Piliečio rubrikos laukia dideli pozityvūs pokyčiai – apie juos sužinosite jau šią savaitę.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.