Vogto BMW gaudynės: laužydamas medžius ir tvorą įlėkė į namo kiemą

 (44)
Dideliu greičiu nuo policijos sprukęs „BMW X5“, išvertęs tvorą, nulėkė į nieko dėto žmogaus namo kiemą. Tai užfiksavo DELFI skaitytojas Algimantas.
© DELFI skaitytojo Algimanto nuotr.

„Automobilį vijosi policijos automobilis. BMW vairuotojas, nesuvaldęs automobilio, įvažiavo į gyventojo sodybą ir apvertė automobilį“, - pasakojo DELFI avarijos liudytojas.

Policijos paregūnų duomenimis, gaudynės Vilkaviškio rajone vyko šetadinį apie 19.35 val.

Marijampolės apskrities budintis sulaukė policijos patrulių informacijos, kad Vilkaviškio r. jiems nestojo tamsios spalvos automobilis „BMW X5“.

Maža to, BMW milžinišku greičiu Bebrininkų kaimu lėkė tol, kol Žiūrių gatvėje įlėkė į namo kiemą ir, išvartęs tvorą ir kelis namo savininko medžius, apvirto.

DELFI skaitytojas nurodė, kad pagal numerius, BMW priklauso Vokietijo piliečiui. Policijos pareigūnai tą patvirtino - buvo nustatyta, kad automobilį vairavo visai ne jo savininkas. Automobilis „BMW X5“ yra vogtas Vokietijos Federacinėje Respublikoje.

Vairuotojas A. M., gimęs 1983 m., oficialiai neturi pastovios gyvenamosios vietos. Vyrukas po automobilio skrydžio dėl pilvo sumušimo buvo pristatytas į Vilkaviškio ligoninės priėmimo skyrių. Po apžiūros buvo išleistas gydytis ambulatoriškai.

Įvykį tiria policijos pareigūnai.

DELFI dėkoja skaitytojui už nuotrauką ir informaciją.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.