Visiškas įžūlumas: nufilmavo, kaip Vilniuje buvo apgadintas automobilis

 (9)
Feisbuke sparčiai plinta žinia apie grupelės vaikinų Lazdynuose, Vilniuje, įvykdytą chuliganišką poelgį. Vaizdo kamera buvo užfiksuota, kaip vienas grupelės narių apgadino rajone gyvenančios poros automobilį.
Stopkadras
© Stopkadras

„Lazdynai! SOS! Dalinkitės, kas pažįsta šiuos asmenis! Reikalinga bet kokia informacija, kad greičiau suimtų šiuos asmenis!“, – įraše feisbuke rašė nukentėjusi mergina. Kartu patalpintame vaizdo įraše matyti, kaip vienas iš grupelės, buvusios stovėjimo aikštelėje, narių užšoka ant automobilio.

Merginos įrašu pasidalinta daugiau nei 900 kartų. Ji DELFI sakė, kad turi žinių, kad tie patys žmonės galėjo apgadinti ne tik automobilį, bet ir viešojo transporto stotelę.

DELFI žiniomis, policijai apie įvykį buvo pranešta birželio 9 d., 00.59 val. Iki penktadienio pietų automobilį apgadinęs žmogus dar nebuvo sulaikytas.

Turintys informacijos gali kreiptis telefonu 112 arba į artimiausią policijos komisariatą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.