Vilties netekusį šuniuką priglaudusi mergina: esame lyg įsimylėjėliai

 (33)
Būna tokių akimirkų gyvenime, kai viskas apvirsta aukštyn kojomis. Palieka draugai, dūžta širdys ir atrodo, kad lietus lyja tik ant tavęs vieno. Atsiveria tuštuma širdy, arba kitais žodžiais tariant, atsiranda apsčiai nenaudojamos vietos. Į kiekvieną situaciją galima žvelgti iš skirtingų pozicijų. Juk stiklinė gali būti ir pustuštė ir puspilnė. Atsirado vietos tam, ką gali mylėti. Atsirado ir proga.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Vos pusės metų šuniukai buvo išmesti, palikti kaip nereikalingi žaislai žiemą negyvenamoje sodyboje, kur prasimaitinti su išaugtais ir jau smaugiančiais antkakliais jiems buvo labai nedaug šansų. Tuo metu įvyko „puspilnės stiklinės efektas“ ir šuniukus surado „Naminukų“ savanoriai. Kartu užaugę ir ištvėrę liūdnas akimirkas, jie buvo priglausti laikinai globai ir Margaritos mylimi besąlygiškai. Taip jau nutinka, kad laikina globa amžinai netrunka. Dviems šuniukams rasti namus nėra lengva, tad jiems buvo lemta išsiskirti.

Netekęs sesers, kuri buvo jo gyvenimo vedlys, Bugas pateko į rūką. Gavęs tokį smūgį jis pasiklydo didžiuliame pasaulyje. Pasiklydusi buvau ir aš. Pamačiusi jį pirmą kartą norėjau apkabinti ir nebepaleisti. Jaučiau, kaip suprantame vienas kitą ir kokie reikalingi vienas kitam esame. Parsivežiau namo. Abu nuskriausti, palikti, nežinojome, ką daryti. Nedrąsu ir neramu. Apetito nėra, sėdėjome savo kampuose ir nervinomės.

Buvo nelengva pradžia su daugybe nuotykių. Bet juk taip ir gimsta meilė. Iš pradžių Bugas nuo manęs neatsitraukdavo nei per porą centimetrų, o dabar, kai beveik metus esame kartu, atstumas išaugo iki pusmetrio. Esame lyg įsimylėjėliai, negalime palikti vienas kito. Per šį laiką Bugas tapo grakščiu ilgakoju gražuoliu, papirko visus mano draugus, įgyjo krūvą pravardžių, tapo priklausomas nuo kamuoliuko, o pusryčiams labiausiai mėgsta paštininkus ir krosiuką po kaimo pievas.

Myliu jį ne dėl to, kad žiemą nenušąla kojos po kaldra pernakt. Ir ne todėl, kad mums einant gatve atsisuka vaikinai. Bugą myliu dėl to, kad kartu kaltiname kurmius dėl mamos iškapstytų morkų, kad bijome fejerverkų, o viduje esame visai mažiukai, nubalnotomis nosimis ir kviečiantys kates pažaisti.

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!

Beje, tapti projekto partneriais siūlyta ir gyvūnų globos prieglaudoms, tačiau joms gerosios praktikos sklaida nepasirodė svarbi.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.

Laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) bus fotografuojami penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose.

Taip pat prašome atsiliepti fotografus ir žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo – fotografuoti arba padėti rengiant fotosesijas.

Prisijunk prie projektoneBrisius.lt“! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@ggi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (9)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (58)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.