Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė

 (6)
Šeštadienį sostinėje, prie Baltojo tilto išdygo baltų palapinių miestelis, kuriame linksmai šurmuliavo Vilniaus bendruomenės. Smagiai nusiteikę bendruomenių nariai susirinko susipažinti, pabendrauti, pasidalinti idėjomis ir pasirodyti, kas ką moka.

Pirmą kartą surengtame bendruomenių sąskrydyje „Visuomenės balsui - taip“ dalyvavo ir Grigiškių bendruomenė „Grija“ su gausiu jaunimo būriu. Daugelį žiūrovų sužavėjęs ir privertęs šokti ne tik Grigiškių bendrijos pirmininką V. Verygą, bet ir kitų bendruomenių narius, Grigiškių jaunimo kolektyvas „Gitara - jaunimui“, kuriam vadovauja Ryna R. Kazlauskaitė, renginio organizatorių buvo pripažintas meniškiausiai pasirodžiusiu kolektyvu ir tarp visų dalyvavusių bendrijų užėmė pirmą vietą. Visi kolektyvo nariai buvo apdovanoti organizatorių įsteigtais saldžiaisiais prizais.

„Vaikai yra - mūsų ateitis“, - sakė Grigiškių VDC „Grijos vaikai“ direktorė Jelena Iluk, aktyviai besirūpinanti vaikais iš multiprobleminių šeimų, - „yra be galo gražu, kai rengiamos tokios šventes, kuriose galima pabendrauti ir su jaunu, ir su pagyvenusiu. Visur tvyro supratimas ir pagarba“.

Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilnietis pasipiktinęs: kas rytą Antakalnyje – tas pats nemalonus vaizdas (98)

Norėjau pasidalinti informacija apie problemas Antakalnyje. Konkrečiai vienoje vietoje – P. Vileišio gatvėje, kuri yra judri, ypač rytais ir vakarais.

Man irgi 25-eri – uždirbu tikrai ne 500 eurų (94)

„Man 25-eri, baigiau universitetą, pasirinkau neemigruoti ir dirbu Lietuvoje. Dviejuose darbuose, kurių bendros pajamos siekia 500 eurų į rankas“, – savo laiške „Atsipeikėkite: papasakosiu, kaip gyvena ir kiek uždirba 25-mečiai Lietuvoje“ rašė DELFI skaitytojas. Autoriaus mintys pasirodė artimos ne vienam – diskusijų skiltyje daugybė žmonių diskutavo apie atlyginimo dydį ir galimybes Lietuvoje. Vis dėlto, kai kuriuos išsakyti nusiskundimai nustebino – pasak jų, jie gyvena visai kitaip.

Pasimetusius turistus Kaune matantis vyras turi pasiūlymą miesto valdžiai (12)

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ parašė miesto gyventojas Dainius. Jis turi idėją, kaip svetingiau pasitikti Kauno svečius, važiuojančius iš oro uosto viešuoju transportu bei kaip sudaryti geresnį pirmąjį įspūdį turistams apie Laikinąją sostinę.

Dvyliktokas pasakė tai, ko mokiniai nenori girdėti: 3 priežastys, kodėl jums nereikia vasaros atostogų (375)

Ne kartą nusišypsojau socialiniame tinklalapyje „Facebook“ perskaitęs mokinių skelbiamus įrašus, kuriuose jie skundžiasi dėl dviem savaitėmis sutrumpintų vasaros atostogų. Kokie jų pateikiami argumentai? „Ir taip užduoda daug namų darbų“, „Mokykla moko daug nereikalingų dalykų, todėl žlugdo talentus“, „Užsienyje viskas kitaip“. Išdrįsti pasakyti, kad šie argumentai turi bent minimalią vertę, būtų nusikaltimas.

Nepamirštama kelionė traukiniu: turėjo važiuoti į Šiaulius, nes neatsidarė durys (41)

Saulėtą penktadienio, kovo 24-osios pavakarę, mano mama, jau gana garbaus amžiaus ponia, po viešnagės pas anūką Vilniuje nusprendė namo į Kėdainius grįžti naujuoju, moderniuoju, Lietuvos geležinkelių išliaupsintu keleiviniu traukiniu „Vilnius-Klaipėda“. 17 val. atvykusi į stotį bilietų į 17.45 val. išvykstantį traukinį jau negavo.