Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė

 (6)
Šeštadienį sostinėje, prie Baltojo tilto išdygo baltų palapinių miestelis, kuriame linksmai šurmuliavo Vilniaus bendruomenės. Smagiai nusiteikę bendruomenių nariai susirinko susipažinti, pabendrauti, pasidalinti idėjomis ir pasirodyti, kas ką moka.

Pirmą kartą surengtame bendruomenių sąskrydyje „Visuomenės balsui - taip“ dalyvavo ir Grigiškių bendruomenė „Grija“ su gausiu jaunimo būriu. Daugelį žiūrovų sužavėjęs ir privertęs šokti ne tik Grigiškių bendrijos pirmininką V. Verygą, bet ir kitų bendruomenių narius, Grigiškių jaunimo kolektyvas „Gitara - jaunimui“, kuriam vadovauja Ryna R. Kazlauskaitė, renginio organizatorių buvo pripažintas meniškiausiai pasirodžiusiu kolektyvu ir tarp visų dalyvavusių bendrijų užėmė pirmą vietą. Visi kolektyvo nariai buvo apdovanoti organizatorių įsteigtais saldžiaisiais prizais.

„Vaikai yra - mūsų ateitis“, - sakė Grigiškių VDC „Grijos vaikai“ direktorė Jelena Iluk, aktyviai besirūpinanti vaikais iš multiprobleminių šeimų, - „yra be galo gražu, kai rengiamos tokios šventes, kuriose galima pabendrauti ir su jaunu, ir su pagyvenusiu. Visur tvyro supratimas ir pagarba“.

Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Vilniuje šurmuliavo bendruomenių šventė
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (8)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (36)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (11)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.