Vilniuje – renginys Europos jaunimui

Kovo 19 d. Lietuvos sostinėje Vilniuje prasideda Europos Jaunimo Parlamento Lietuvoje organizuojama nacionalinė sesija „Jaunimas už demokratiją“.
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Visas keturias dienas sesijos dalyvių laukia itin dinamiška programa, kurią sudarys ne tik iškilminga renginio atidarymo ceremonija (vyks rytoj „Europos namuose“), komandos formavimo užsiėmimai, darbas komitetuose, susitikimai su įvairių sričių ekspertais, bet ir įspūdinga kulminacija – generalinė asamblėja, kuri vyks Vilniaus miesto savivaldybėje.

Nacionalinė sesija suteiks galimybę susipažinti su aktyviais ir perspektyviais bendraminčiais iš visos Europos bei įdėmiai ir įdomiai pažvelgti į parlameno nario darbo subtilybes.

Nacionalinė sesija „Jaunimas už demokratiją“ suburs daugiau nei 100 dalyvių iš Lietuvos bei visos Europos šalių. Profesionaliausiai ir kūrybiškiausiai pasirodę delegatai turės galimybę dalyvauti tarptautinėje sesijoje, pritrauksiančioje daugiau nei 300 jaunuolių iš įvairių Europos kampelių.

Dėkojame ir Europos Jaunimo Parlamento Lietuvoje partneriams, kurie mielai priims visus dalyvius nacionalinės sesijos metu: ISM universitetui, Vilniaus m. savivaldybei, Vilniaus dailės akademijai. Taip pat dėkojame Lietuvos Respublikos Seimui, Mykolo Romerio universitetui, Antano Guogos paramos fondui, Vilniaus turizmo informacijos centrui ir kitiems.

Daugiau informacijos rasite nacionalinės sesijos socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.