Vilniuje policija iškrėtė Saulėtekio bendrabutį: ieškoma įtariamojo

 (171)
Pirmadienį vėlai vakare ant kojų sukeltos didžiulės policijos pajėgos. Pranešta, kad studentų bendrabutyje įvyko kruvinas konfliktas. Policijos pareigūnai įvykio vietoje ir apylinkėse dirbo kelias valandas.
© DELFI montažas

Bendruoju pagalbos telefonu gauti net keli skirtingi pranešimai: tarnyboms pranešta, ir kad užpultas žmogus, ir kad žmogus bando iššokti per balkoną.

Atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad vienas studentas užpuolė kitą ir sužalojo. 24 metų užpuolikas savo bendraamžiui kambario kaimynui peiliu smogė į nugarą.

Nukentėjęs studentas išvežtas į ligoninę (pasak medikų, gyvybei pavojus negresia), o užpuoliko buvo ieškoma po bendrabučius.

Konfliktas vyko Saulėtekio al. 12, vadinamajame Niujorke, aštuntame aukšte. Tačiau pareigūnai naršo kur kas plačiau. Įtariama, kad ugniagesiams perduotas pranešimas apie bandymą iššokto per balkoną, tiesiogiai susijęs su konfliktu - įtariamasis pabėgo balkonais.

Pamatę policiją, ugniagesius ir medikus, studentai tuoj ėmė vieni kitų klausinėti, kas vyksta. Vieni tikino, kad matė norintįjį iššokti pro balkoną, kiti sakė, kad tikriausia įvykių versija yra aštuntame aukšte - būtent ten peiliu sužalotas studentas. Vienas studentų atsiuntė nuotraukas, kuriose užfiksuotas po įvykio užantspauduotas kambarys.

DELFI dėkoja skaitytojams už nuotraukas ir informaciją.

Į lauką išėję studentai aptarinėjo, kad ieškomasis yra apie 180 cm ūgio ir su barzda. Pirminiais duomenimis, sužalotam vaikinui smogta peiliu į nugarą.

Kruopščiai patikrinę bendrabutį policijos pareigūnai išėjo į lauką. Nors dabar pareigūnai neišsivedė įtariamojo - kada jis bus sulaikytas tik laiko klausimas. Jo asmenybė pareigūnams žinoma.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.