Vilniuje nuo nevaldomu tapusio BMW pėsčiuosius apsaugojo medis

 (44)
Trečiadienį pavakare Vilniuje, šalia „Pramogų bankoBMW nesuvaldęs vairuotojas trenkėsi į medį.
© tavosiena.lt nuotr.

Kaip DELFI portalui pranešė avarijos liudytojas, apie 16 val. jaunas BMW vairuotojas važiavo nuo Žvėryno pusės ir suko į kairę link „Pramogų banko“.

„Kadangi greitis pakankamai didelis - automobilio nesuvaldė ir trenkėsi į medį. Apie greitį byloja ir padangų žymės ant kelio. Vos už kelių metrų buvo grupelė žmonių“, - pasakojo DELFI skaitytojas.

Pasak avarijos liudytojo, BMW kelyje pasipainiojęs medis apsaugojo nuo sužalojimų šalia buvusius pėsčiuosius.

Policijos pareigūnai buvo informuoti apie eismo įvykį, vairuotojas pats prašė jų pagalbos užpildyti eismo įvykio dokumentus.

DELFI dėkoja skaitytojui už informaciją ir nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (21)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (196)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (83)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.