Vilniuje nufilmavo „zuikį“, važiuojantį ant troleibuso stogo

 (92)
Vienas Lietuvos gyventojas sugalvojo itin originalų būdą nemokamai važinėtis viešuoju transportu – jis įsitaisė ant sostinės troleibuso stogo.

Tokį išskirtinį būdą važiuoti „zuikiu“ užfiksavo DELFI skaitytojas.

Vaizdo įraše matyti, kaip kovo 6 d. vakarą, apie 18 val. nuo 17 maršruto troleibuso stogo prie Žaliojo tilto šviesoforo, užsidegus raudonai šviesai, nušoka žmogus ir pabėga prie Neries krantinės. Panašu, kad šis asmuo – su kuprine buvęs vyrukas.

DELFI kartą jau yra pavykę užfiksuoti ant troleibuso stogo važiavusį žmogų. 2014 m. birželį Vilniaus centre, prie Baltojo tilto, pl.delfi.lt korespondentas užfiksavo neįprastą vaizdą – ant troleibuso stogo važiavo maždaug 16-18 metų vaikinas. Kražių stotelėje jis nušoko nuo troleibuso stogo. Buvo matyti, kad jaunuolis susijaudinęs. Kiek pasiblaškęs, jis dingo gretimo pastato kieme.

Situaciją, ar dažnai pasitaiko tokių neįprastų „zuikių“, pakomentavo UAB „Vilniaus viešasis transportas“ Reklamos ir rinkodaros skyriaus viršininkė Skirmantė Mačionė:

„Jūsų paminėti įvykiai, kuomet ant viešojo transporto priemonės pastebimas važiuojantis žmogus, yra išimtinai reti. Apie tokius vienetinius atvejus informacijos sulaukiame tik iš viešosios erdvės.
Nuotykių ieškotojams tokio pasivažinėjimo ant autobuso arba troleibuso stogo pasekmės gali būti labai liūdnos. Vairuotojas gali nepastebėti žmogaus ant stogo, ir pradėti važiuoti. Daugumos UAB „Vilniaus viešasis transportas“ autobusų ir troleibusų aukštis yra virš 3 metrų, nukritus iš tokio aukščio labai pasiseks, jei žmogus liks gyvas. Ant troleibuso stogo sugalvojusiems pasivaikščioti grėsmę kelia aukštos įtampos laidai, kuriais teka nuolatinė 600 voltų įtampos srovė, prie jų prisilietus išgyvenimo tikimybė nėra didelė. Visais atvejais jaunuoliai, ieškantys nuotykių bėgiodami autobusų ar troleibusų stogais, pažeidžia viešąją tvarką ir už tai privalo atsakyti administracine tvarka. Jei vairuotojas pastebi žmogų ant stogo ar užsikabinusį už galinės dalies, jis turi sustabdyti transporto priemonę ir kviesti policiją.“

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (6)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte. Mes irgi ten lankėmės.

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (62)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (422)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (14)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.