Vilniuje iš namų išėjęs ir dingęs garbaus amžiaus vyras surastas ligoninėje

 (6)
Vilniuje dingo 82 metų Mečislovas Damulis. Artimieji ir policija prašo visuomenės pagalbos.
Mečislovas Damulis
© DELFI

M. Damulis paskutinį kartą matytas antradienį, apie 19 val., savo namuose Vilniuje, Antakalnyje, P. Vileišio g. 26. Trečiadienio rytą 9.30 jį slauganti moteriškė jau neberado jo namie.

Dingęs 82 metų vyras yra sutrikusios orientacijos, nesiorientuoja aplinkoje. Gali nežinoti savo asmens tapatybės.

Ūgis 1,65 m, žilų plaukų, praplikęs. Nešioja akinius. Galėjo būti apsirengęs juodomis kelnėmis, pilkai juoda striuke, juoda kepure. Nevaldo dešinės rankos, sunkiai vaikštantis. Serga Parkinsono liga.

Trečiadienio popietę M. Damulis atsirado. Paaiškėjo, kad apie 6 val. jis buvo atvežtas į ligoninę, tačiau vyriškis neprisiminė savo vardo.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (42)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.