Vilniuje iš namų išėjęs ir dingęs garbaus amžiaus vyras surastas ligoninėje

 (6)
Vilniuje dingo 82 metų Mečislovas Damulis. Artimieji ir policija prašo visuomenės pagalbos.
Mečislovas Damulis
© DELFI

M. Damulis paskutinį kartą matytas antradienį, apie 19 val., savo namuose Vilniuje, Antakalnyje, P. Vileišio g. 26. Trečiadienio rytą 9.30 jį slauganti moteriškė jau neberado jo namie.

Dingęs 82 metų vyras yra sutrikusios orientacijos, nesiorientuoja aplinkoje. Gali nežinoti savo asmens tapatybės.

Ūgis 1,65 m, žilų plaukų, praplikęs. Nešioja akinius. Galėjo būti apsirengęs juodomis kelnėmis, pilkai juoda striuke, juoda kepure. Nevaldo dešinės rankos, sunkiai vaikštantis. Serga Parkinsono liga.

Trečiadienio popietę M. Damulis atsirado. Paaiškėjo, kad apie 6 val. jis buvo atvežtas į ligoninę, tačiau vyriškis neprisiminė savo vardo.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (1)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (251)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (28)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (200)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (109)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.