Vilnietis nusistebėjo: sostinėje vaizdai – lyg iš filmo apie Harį Poterį

 (34)
Lyg filme apie burtininką Harį Poterį – toks gąsdinantis vaizdas vakarais gali gluminti vilniečius. Jį užfiksavo DELFI skaitytojas, vakare iš darbo grįždamas namo pastebėjęs, kad dangus kaip fantastiniame filme per kelias sekundes pasidengia migla.
© DELFI skaitytojo nuotr.

„Ar normalu taip iš namų „rūkyti“ žmones?“, – piktinosi jis, pastebėjęs, kad dūmai kyla iš netoliese esančios biokuro katilinės, o po to plaukia tiesiai į daugiabučių balkonų pusę. Šį reiškinį vyriškis pastebėjo Naugarduko gatvėje.

DELFI kreipėsi į Aplinkos apsaugos agentūrą (AAA), kuri nuramino skaitytoją. Kaip nurodoma agentūros komentare, prieš išduodant leidimą katilinei statyti buvo atlikti katilinės išmetamų į aplinkos orą teršalų pažemio koncentracijų skaičiavimai, kurie parodė, kad išmetamų teršalų maksimalios koncentracijos aplinkos ore neviršys nustatytų ribinių verčių.

„Pradėjus veikti katilinei, 2015 m. buvo atlikta aplinkos oro taršos šaltinių ir iš jų išmetamų teršalų inventorizacija, kurios metu išmatuotos teršalų koncentracijos taip pat neviršijo nustatytų ribinių verčių. Nusiskundimų AAA dėl šios katilinės nėra gavusi“, – nurodoma AAA komentare.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.