Vilniečius pribloškė sąskaita kibininėje: už ką tiek mokėti?

 (1052)
Socialiniame tinkle plinta vilnietės Aurelijos nufotografuota sąskaita iš vienos Trakų kibininės. Mergina su draugais nutarė užkąsti kibinų su sultiniu, tačiau gavę sąskaitą jaunuoliai nustėro – pietūs jiems kainavo beveik 40 eurų.
Sąskaita už pietus kibininėje
© Facebook nuotr.

„Savaitgalį su draugais nuvažiavome į Trakus. Prie didžiųjų kibininių nebuvo laisvos vietos automobiliui pastatyti, todėl sustojome prie nedidelės kibininės. Pamatėme, kad lauko kavinė atidaryta, kibinų turi, tad ir prisėdome.

Vieta atrodė paprasta, todėl net neįtarėme, kad ten bus tokios išpūstos kainos. Užsisakėme tris sultinius, šaltibarščių, keturis kibinus ir dvi stiklines giros. Sumokėjome beveik 40 eurų, kas yra beveik 140 litų. Už ką?“, – klausia vilnietė.

Ji prisipažįsta, kad užsakinėdami maistą jie su draugais neatkreipė dėmesio į kainas, tiesiog paklausė padavėjos, kokių turi kibinų ir sultinių.

„Blogiausia, kad maistas net nebuvo skanus. Jei jau imate 17 litų už kibiną, tai bent padarykite jį valgomą.

Kai įdėjau sąskaitą į feisbuką, žmonės pradėjo komentuoti ir dalintis šia nuotrauka. Kai kurie rašė, kad lankėsi toje vietoje, bet pamatę kainas išėjo.

Vienas draugas taip pat papasakojo, kad kartą nepažiūrėjęs į kainas užsisakė blynelių su sūriu ir tik paskui pamatė, kad jie kainavo beveik 8,50 euro, tai yra beveik 30 litų. Tai tikrai yra per daug. Galbūt ši vieta skirta turtingiems užsieniečiams, bet tiesiog noriu perspėti tokius, kaip mes, kad neverta tiek mokėti. Kainos visiškai neatitinka kokybės“, – sakė Aurelija.

DELFI paskambinus į kibininę „Kibinų šalis“ administratore Kristina prisistačiusi moteris patvirtino, kad kainos yra didelės.

„Savininkas nustatė kainas, o mes pagal jas ir dirbame. Šiuo metu jis išvykęs į užsienį, tad su juo susisiekti neįmanoma.

Iš pradžių žmonės skundėsi, kad kainos didelės, bet tokių vis mažiau ir mažiau, matyt, jau priprato.

Klientai patys renkasi, kur jiems patinka. Ateina, pamato kainas ir jei jiems nepatinka, eina kitur. Mes nieko neverčiame pas mus valgyti“, – sakė kibininės atstovė Kristina.

Sąskaita už pietus kibininėje
Sąskaita už pietus kibininėje
© Facebook nuotr.

Norite pasidalyti savo įamžintų pietų nuotrauka, kurių kaina nustebino ar pradžiugino? Siųskite ją el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pietūs“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (14)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte. Mes irgi ten lankėmės.

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (62)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (442)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (14)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.