Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti

 (424)
Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.
Sumaištis Vilniaus oro uoste
© Skaitytojo nuotr.

„Šimtai suglumusių žmonių yra prie atvykusiųjų pasų kontrolės. Judama po žingsnį kas 10-20 minučių“, – pranešė skaitytoja.

Jos teigimu, oro uosto darbuotojų paklausus, kiek laukti teks, buvo pasakyta, kad padėtis – dar pakankamai gera.

„Atsakė, kad čia dar nieko, būna taip, kai nusileidžia du lėktuvai. Ką tik perskridau pusę gaublio, bet niekur tokio vangumo ir prastos darbo kokybės neteko matyti“, – užtikrino V. Balčiūnienė.

Anot jos, ir vietoje, kur pasitinkami atskridusieji, laukia daugybė žmonių.

„Nemaža dalis laukiančių nežinioje – užsieniečiai. Kokį įvaizdį apie save kuriame? Įstrigę ir jungiamųjų skrydžių keleiviai – jie visiškoje neviltyje. Niekas nieko neinformuoja“, – tikino skaitytoja.

Pasak V. Balčiūnienės, skrydžiai yra iš Kijevo ir Stambulo.

Savo ruožtu Vilniaus oro uosto Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė DELFI sakė, kad ši situacija galėjo susidaryti dėl sugriežtintų Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) reikalavimų.

„Jie tikrinimus daro ir dėl jų susidaro eilės“, – sakė ji.

Pasų kontrolės procedūros ES piliečiams buvo sugriežtintos nuo balandžio 7 dienos.

„Mes problemas nuolat sprendžiame“, – paklausta, ką planuojama daryti, kad tokio ilgio eilės daugiau nesusidarytų, sakė I. Baltrušaitienė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.