Vilniaus oro uoste buvo sugedęs lėktuvas

 (14)
Trečiadienį į Kretą skridę pailsėti ar padirbėti tautiečiai turėjo pakoreguoti savo planus – aptikus techninį gedimą, jų skrydis iš Vilniaus buvo nukeltas kelioms valandoms. Buvo numatyta, kad lėktuvas pakils 15.30 val., o vėliau išvykimo laikas pakeistas į 16.15 val. Naujausiais duomenis jis į Kretą išskrido 16.23 val.
© DELFI / Tomas Vinickas

Apie tai, kad Vilniaus oro uoste sugedo kompanijos „Ryanair“ lėktuvas, pranešė DELFI skaitytojas.

Susisiekus su Vilniaus oro uosto Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vedėja Indre Baltrušaitiene, paaiškėjo, kad sugedo į Kretą, Chanijos oro uostą 12.15 val. turėjęs išskristi lėktuvas.

Pasak antžeminio keleivių ir krovinių aptarnavimo paslaugos Vilniaus oro uoste vykdančios bendrovės „Litcargus“ atstovų, skrydis buvo nukeltas, nes buvo aptiktas techninis gedimas.

Vilniaus oro uosto svetainėje nurodoma, kad lėktuvas išskirdo 16.23 val.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.