Vilniaus kieme – sniego skulptūros, vertos asmenukių

 (3)
Savaitgaliais trumpam vis grįžtančia žiema piktinasi ne visi. Kol vieni stebi pro langą bąlančią žemę ir liūdi, kad sugriuvo planai iškišti nosį laukan, yra ir tokių, kurie užsiima daug smagesne veikla ir papuošia savo kiemą sniego skulptūromis. Vienas jų – ir DELFI skaitytojas – panoręs pasidalinti šypseną praeiviams sukėlusių jo su atžala pastatytų skulptūrų nuotraukomis.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Namo kiemą Vilniuje saugančius dramblį ir dinozaurą DELFI skaitytojas su šeima pastatė šį ir praėjusį savaitgalį. Jis pasakojo, kad vieną sniego gyvūną sukurti užtrunka nuo 40 min. iki 1 valandos – tiesa, tuomet padėti turi visa šeima.

„Dramblį praėjusį savaitgalį pastatėme, nes pagalvojome, kad ant keturių kojų jis ilgai išstovės kieme, o dinozauras atsirado šį savaitgalį, nes mano atžala dabar labai susidomėjusi enciklopedija apie šiuos gyvūnus“, – paklaustas, kodėl iš sniego „gimė“ būtent šie gyvūnai, pasakojo DELFI skaitytojas.

Jis sakė, kad sniego skulptūros kieme įdomios ir jo kaimynams – šie šalia jų darosi asmenukes. Deja, ši pramoga greitai baigsis – skaitytojas baiminosi, kad jau pirmadienio vakarą kiemą puošiančių gyvūnų nebeliks – jie ištirps.

Ir jūs pastatėte sniego skulptūrą savo kieme? Pasidalinkite nuotrauka pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (59)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.