„Vilniaus energijoje“ kilo gaisras, sulėkė apie dešimt gaisrinių

 (78)
Sostinėje į „Vilniaus energijos“ patalpas, esančias Elektrinės gatvėje, antradienį vakare sulėkė nemenkos ugniagesių pajėgos - pranešta, kad užsidegė biokuras.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

DELFI skatytojo akį kiek po 20-tos valandos patraukė juodi dūmai šalia Gerosios Vilties žiedo. Jis nufotografavo dūmus ir pasidomėjo, kas vyksta. Netrukus dar viena DELFI skaitytoja pranešė, kad į „Vilniaus energijos“ pusę nulėkė apie dešimt ugniagesių automobilių.

Anot Situacijų koordinavimo skyriaus duomenimis, apie gaisrą pranešta 20.06 val. 

Kaip DELFI informavo dūmus „Vilniaus energijos“ atstovas spaudai Nerijus Mikalajūnas, užsidegė biokuro rūšiuotuvas. Laimei, buvo daugiau nerimo, nei žalos.

„Biokuro rūšiuotuvas buvo remontuojamas. Žmonės per gaisrą nenukentėjo. Tai nebuvo didelis gaisras, jis šilumos vartotojų kainai tikrai įtakos neturės“, - sakė N. Mikalajūnas.

Ugniagesių duomenimis, rūšiuotuve buvo nedaug biokuro, gaisrą jie lokalizavo 20.57 val. Dalis ugniagesių ekipažų po gaisro išvyko, kiti liko patikrinti angaro, ar ugnis tikrai daugiau neįsiplieks.

 DELFI dėkoja skaitytojams už informaciją ir nuotraukas.

„Vilniaus energijoje“ kilo gaisras, sulėkė apie dešimt gaisrinių
© DELFI skaitytojo nuotr.
„Vilniaus energijoje“ kilo gaisras, sulėkė apie dešimt gaisrinių
© DELFI skaitytojo nuotr.
Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.