Vilniaus centre, Karaliaus Mindaugo apartamentuose, kilo didžiulis gaisras

 (170)
Penktadienį apie pietus ugniagesiai, medikai ir policija gavo pranešimą apie didžiulį gaisrą Vilniaus centre. Juodi dūmai pasklido naujos statybos daugiabučiame pastate, kuris dar nėra užbaigtas.
© DELFI / Tomas Vinickas

Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad 12.19 val. didžiulis gaisras kilo Olimpiečių g. 1 esančiame daugiabutyje. Atvira liepsna dega penkių aukštų statomo namo stogas.

Besiveržiančius tirštų dūmų kamuolius pamatę policijos pareigūnai tuoj pat suskubo į pagalbą - šioje gatvėje gana intensyvus eismas, tad vairuotojai, užsižiūrėję į dūmus, gali kelti vieni kitiems problemų. Atvykę ugniagesiai tuoj pat ėmėsi darbo.

Laimei, žmonių evakuoti nereikėjo - nebaigtos statybos pastatas nėra apgyvendintas ar išnuomotas ofisams.

Kol ugniagesiai dirbo, susrinko smalsuolių minia.

Ugnis buvo gana greitai sutramdyta.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo atliekant remonto darbus viršutiniame aukšte. Statybininkai dar patys bandė užgesinti ugnį, tačiau netrukus suprato, kad to padaryti be ugniagesių pagalbos jiems niekaip nepavyks, kad paskambino paprašyti pagalbos. Ugnis suniokojo apie 50 kvadratinių metrų plotą.

Tikslios gaisro priežastys tiriamos.

DELFI dėkoja skaitytojams už nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.