Varėnos miške vietoj grybų rado automobilį

 (5)
Savaitgalį Varėnos r. pagrybauti nusprendęs Rolandas Augulis miške rado visai ne tai, ko tikėjosi. Vietoj rudkepurių jie su mylimąja aptiko po šakomis suslėptas automobilio dalis.
© DELFI skaitytojo nuotr.

„Šeštadienį su brangiausiąja išvykom link Varėnos pagrybauti. Bevaikštant po mišką už senųjų Valkininkų radau išrinktą „Renault Espace“, apkrautą šakomis“, – stebėjosi vyriškis.

Savo atradimu jis panoro pasidalyti su DELFI skaitytojais – nuotraukose jis įamžino išrinktą automobilį:

DELFI primena, kad pagal lankymosi miške taisykles miško lankytojams draudžiama teršti ar šiukšlinti miške, ne šiukšlių dėžėse palikti lankymosi miške metu susidariusias ar kitas atliekas. Asmenys, pažeidę šių taisyklių reikalavimus, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų numatyta tvarka.

Apie skaitytojo radinį DELFI jau informavo pareigūnus.

Norite pasidalinti savo radinio miške nuotraukomis? Siųskite ją mums el. paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.