Vandalai Staliną apskelbė tautų tėvu

 (15)
Rytinio 23-ojo autobuso vilniečiams ketvirtadienį teko laukti nejaukiai nuleidus akis. Vandalai nuniokojo ant stotelės stulpo esantį autobusų tvarkaraštį aprašinėdami jį rusišku užrašu. Šis rusų kalba skelbė - „Stalinas – tautų tėvas“.
© Skaitytojo nuotr.

Šalia raudonu flomasteriu užrašyto sakinio nupiešta penkiakampė žvaigždė, primenanti vieną iš SSRS simbolių. Aprašinėtas tvarkaraštis – Lazdynų Vilniaus mikrorajone, Šiltnamių stotelėje. Apie vandalų darbą DELFI pranešė užrašu pasipiktinusi skaitytoja.

„Man tikrai nemalonu. Jaučiu pareigą pranešti: šį rytą pasitiko toks užrašas. Nežinau, ar seniai jis puikuojasi. Lietuviai pasipiktinę, rusakalbiai šypsosi“, - rašė DELFI skaitytoja Rasa.

Lietuvių pasipiktinimas – dėl tautų tėvu vadinamo Josifo Stalino. SSRS vadovo valdymo metais buvo žudomi tikri ir tariami politiniai priešininkai, tremiami Sovietų Sąjungos piliečiai.

Vandalai Staliną apskelbė tautų tėvu
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (9)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (39)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.

Ar reikia Vilniui naujos mečetės? (133)

Prieš daugiau kaip penkiasdešimt metų sostinės centre stovėjusius musulmonų maldos namus ir šalia stūksojusias kapinaites sovietinė valdžia sulygino su žeme. Lietuvos sunitų musulmonų bendruomenė ir šiandien atsimena skriaudą, todėl nesupranta, kodėl naujos mečetės statyboms priešinasi Vilniaus gyventojai.

Tėvai įniršę: vienintelė žaidimų aikštelė perkeliama už dviejų kilometrų (56)

Nors mūsų daugiabučių kvartalas pastatytas prieš 18 metų, vaikų žaidimo aikštelės sulaukėme visai neseniai. Deja, kažkokie darbininkai ją pradėjo ardyti, visų jaunų tėvų siaubui!