Vandalai Staliną apskelbė tautų tėvu

 (15)
Rytinio 23-ojo autobuso vilniečiams ketvirtadienį teko laukti nejaukiai nuleidus akis. Vandalai nuniokojo ant stotelės stulpo esantį autobusų tvarkaraštį aprašinėdami jį rusišku užrašu. Šis rusų kalba skelbė - „Stalinas – tautų tėvas“.
© Skaitytojo nuotr.

Šalia raudonu flomasteriu užrašyto sakinio nupiešta penkiakampė žvaigždė, primenanti vieną iš SSRS simbolių. Aprašinėtas tvarkaraštis – Lazdynų Vilniaus mikrorajone, Šiltnamių stotelėje. Apie vandalų darbą DELFI pranešė užrašu pasipiktinusi skaitytoja.

„Man tikrai nemalonu. Jaučiu pareigą pranešti: šį rytą pasitiko toks užrašas. Nežinau, ar seniai jis puikuojasi. Lietuviai pasipiktinę, rusakalbiai šypsosi“, - rašė DELFI skaitytoja Rasa.

Lietuvių pasipiktinimas – dėl tautų tėvu vadinamo Josifo Stalino. SSRS vadovo valdymo metais buvo žudomi tikri ir tariami politiniai priešininkai, tremiami Sovietų Sąjungos piliečiai.

Vandalai Staliną apskelbė tautų tėvu
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Neįtikėtinas įžūlumas Šiauliuose: nufilmavo kantrybės netekusio vairuotojo išpuolį (1)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas džipo savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (20)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (13)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (12)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!