Vandalai Staliną apskelbė tautų tėvu

 (15)
Rytinio 23-ojo autobuso vilniečiams ketvirtadienį teko laukti nejaukiai nuleidus akis. Vandalai nuniokojo ant stotelės stulpo esantį autobusų tvarkaraštį aprašinėdami jį rusišku užrašu. Šis rusų kalba skelbė - „Stalinas – tautų tėvas“.
© Skaitytojo nuotr.

Šalia raudonu flomasteriu užrašyto sakinio nupiešta penkiakampė žvaigždė, primenanti vieną iš SSRS simbolių. Aprašinėtas tvarkaraštis – Lazdynų Vilniaus mikrorajone, Šiltnamių stotelėje. Apie vandalų darbą DELFI pranešė užrašu pasipiktinusi skaitytoja.

„Man tikrai nemalonu. Jaučiu pareigą pranešti: šį rytą pasitiko toks užrašas. Nežinau, ar seniai jis puikuojasi. Lietuviai pasipiktinę, rusakalbiai šypsosi“, - rašė DELFI skaitytoja Rasa.

Lietuvių pasipiktinimas – dėl tautų tėvu vadinamo Josifo Stalino. SSRS vadovo valdymo metais buvo žudomi tikri ir tariami politiniai priešininkai, tremiami Sovietų Sąjungos piliečiai.

Vandalai Staliną apskelbė tautų tėvu
© Skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Moksleiviai iš Palermo lankėsi Vilniaus gimnazijoje

Mainų programos tarp Galilėjo Galilėjaus gamtos mokslų licėjaus ir Vilniaus Užupio gimnazijos ištakos – Lietuvos aikštės Palermo mieste atidarymo šventė, kurioje prieš porą metų dalyvavo 16-osios Vyriausybės kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos aikštė yra visiškai šalia G. Galilėjaus licėjaus.

Mačiau siaubingą plungiškės patarimą feisbuke – bijau, kas gali nutikti (70)

Plačiai nuskambėjo istorija, kai Plungės gyventoja Jovita socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi „patarimais“, kaip nuodyti kates. Ši moteris ne tik patarinėjo kitiems, bet ir pati gyrėsi tokiu būdu išnuodijusi devynias iš dešimties jos kieme gyvenusių kačių.

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (6)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h greičio. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.

Perskaičiau, kokios algos sostinėje, – jūs gal juokaujate? (416)

Negaliu neparašyti apie sostinės algas. Tikrai negaliu. Parodykit man bent vieną, ne vadovą, ne direktorių ir net ne merą, kuris gauną bent 1700 eurų.

Papiktino kaimynų elgesys daugiabučio aikštelėje: kreipėmės visur (20)

Ne paslaptis, jog pasitaiko atvejų, kai kauniečiai savarankiškai imasi „įvedinėti tvarką“ savo gyvenamoje teritorijoje. Faktas patvirtintas dar kartą, kai portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas-skundas dėl dideliais akmenimis užtvertos kiemo teritorijos. Esą kieme dėl sudarytų kliūčių neįmanoma pravažiuoti automobiliu. Tačiau, kad ir kam besiskųstumei, pasak vyro, niekas negirdi ir problemos spręsti nesiima.