VALIO CUP turnyre – stipriausių Lietuvos teniso mokyklų akistata

Jau 11 metus iš eilės organizuojamas reitinginis teniso turnyras vaikams VALIO CUP. Birželio 8-11 dienomis Kauno Ąžuolyno sporto klubo teniso kortuose susirungs stipriausių Lietuvos teniso mokyklų auklėtiniai. Turnyre laukiama žaidėjų net iš 16 teniso mokyklų.
© Foto / Valio

„Reitinginį vaikų teniso turnyrą VALIO CUP organizuojame jau 11 metų ir šiemet sulauksime rekordinio teniso mokyklų skaičiaus. Net 16 teniso klubų pristatys savo stipriausius žaidėjus. Gausiausios komandos atvyks iš Šiaulių teniso mokyklos, Vilniaus Teniso akademijos, Ąžuolyno teniso klubo, Klaipėdos „Tennis Star“, Žalgirio teniso mokyklos ir Balžeko teniso akademijos. Aktyviai prisijungia ir regioninės mokyklos. Savo atstovus kasmet siunčia „Lauko tenisas visiems“ iš Jonavos, „Verdena“ iš Šilutės bei „Atatus“ iš Alytaus.

Galima sakyti, kad turnyras taps savotiška reitingavimo aikštele aiškinantis, kuris klubas paruošia stipriausius sportininkus“, – sako turnyro vadovė Vita Lukštaraupienė.

Keturių dienų turnyre rungsis 6-18 metų sportininkai šešiose amžiaus grupėse. Pirmųjų varžybų skonį galės pajusti ir pradedantieji: jie susirungs „Zuikučių“ turnyre. Tai gali būti lemiamas žingsnis, paskatinsiantis mažuosius žaidėjus siekti aukštumų teniso pasaulyje.
„Organizuodami vaikų teniso turnyrą siekiame populiarinti sveiką gyvenimo būdą, kurio pagrindas yra aktyvus laisvalaikis, sportas ir racionali mityba,“ – sako Laima Padegimienė, „Valio“ atstovybės Lietuvoje vadovė.

Kaip ir kasmet, visi jaunieji sportininkai bus apdovanoti prizais, itin gausiai – naujaisiais „Valio“ jogurtais. Pasak mitybos specialistų, sportuojantiems vaikams ir suaugusiesiems negalima pamiršti pieno gaminių dėl visaverčių ir lengvai pasisavinamų baltymų, vitaminų ir mineralų, ypač kalcio – būtent pienas bei jo produktai yra pagrindinis šio mineralo šaltinis mūsų maisto racione.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.