Valdingas „50 pilkų atspalvių“ veikėjas Kristianas Grėjus – idealus vyras?

 (47)
Į mano rankas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ pateko iš smalsumo: visi (o gal reikėtų sakyti „visos“?) tik apie tai ir šnekėjo, tad nusprendžiau paskaityti ir aš. Ką gi, pirma dalis pasirodė gana pusėtina: na taip, kažkas knygoje „kabina“, išlaikoma šiokia tokia intriga... Antroje ir trečioje dalyje to jau pasigedau. Na, bet perskaičiau iki galo... Visas dalis.
© Shutterstock nuotr.

Interneto forumai tiesiog mirgėte mirga pasvarstymai apie Kristianą Grėjų kaip apie... tobulą vyrą. Gana keista: juk tiek daug turime valdingų vyrų, kurie tikrai mielai norėtų turėti savo „nuolankiąją“ ir mielai pakartotų tą patį, kaip ir knygos personažas, tik skirtumas gal tas, kad ne tik intymioje srityje... Kyla klausimas - galbūt Kristianas atrodo toks patrauklus dėl savo turtų? Sunku pasakyti.

Atrodo mažų mažiausiai keista, kad moterys tiesiog trokšta valdingo, dominuojančio, norinčio turėti savo „nuolankiąją“, pavydaus, psichiškai nesveiko, tačiau turtingo vyro... Ar mes tokių neturime? Ir dar kaip turime! Prieš akis iškyla vaizdas: mergina stoviniuoja prie baro ir ją užkalbina nepažįstamas vaikinas, tačiau staiga iš minios išnyra auksu apsikarstęs trumpų plaukų tvirto stoto vyriškis, kuris ne tik „numuša nuo vaizdo“ tą nepažįstamą vaikiną, bet ir stveria „jam priklausančią merginą“ ir nusitempia namo. Argi jis ne valdingas? Ar jis nedominuoja? Ar jis ne turtingas? Tik pažvelkite į auksą ant kaklo ir rankų! Taigi, kam žavėtis knygų personažais, kai galite tiesiog atitinkamai pasipuošti ir keliauti į klubą? Sėkmės randant savo dominantą!

Na, aš nesu tikra, kad jums pavyks atverti savo išrinktojo sielos gelmes, nežinau, ar ir pabaiga bus laiminga, tačiau, jei E. L. James pavyko sukurti „tobulą pabaigą“, galbūt viskas įmanoma?

P. S.: matyt, už lygias teises buvo tiek kovota tik šiaip sau...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI Pilietis teiraujasi skaitytojų: pasidalinkite savo idealiu antrosios pusės pavyzdžių - koks turi būti Jūsų mylimas vyras ar moteris? Nuomonę reikškite komentaruose, o jei turite daugiau minčių, rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Ideali antra pusė“

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (42)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (2)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (30)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.