Valdingas „50 pilkų atspalvių“ veikėjas Kristianas Grėjus – idealus vyras?

 (47)
Į mano rankas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ pateko iš smalsumo: visi (o gal reikėtų sakyti „visos“?) tik apie tai ir šnekėjo, tad nusprendžiau paskaityti ir aš. Ką gi, pirma dalis pasirodė gana pusėtina: na taip, kažkas knygoje „kabina“, išlaikoma šiokia tokia intriga... Antroje ir trečioje dalyje to jau pasigedau. Na, bet perskaičiau iki galo... Visas dalis.
© Shutterstock nuotr.

Interneto forumai tiesiog mirgėte mirga pasvarstymai apie Kristianą Grėjų kaip apie... tobulą vyrą. Gana keista: juk tiek daug turime valdingų vyrų, kurie tikrai mielai norėtų turėti savo „nuolankiąją“ ir mielai pakartotų tą patį, kaip ir knygos personažas, tik skirtumas gal tas, kad ne tik intymioje srityje... Kyla klausimas - galbūt Kristianas atrodo toks patrauklus dėl savo turtų? Sunku pasakyti.

Atrodo mažų mažiausiai keista, kad moterys tiesiog trokšta valdingo, dominuojančio, norinčio turėti savo „nuolankiąją“, pavydaus, psichiškai nesveiko, tačiau turtingo vyro... Ar mes tokių neturime? Ir dar kaip turime! Prieš akis iškyla vaizdas: mergina stoviniuoja prie baro ir ją užkalbina nepažįstamas vaikinas, tačiau staiga iš minios išnyra auksu apsikarstęs trumpų plaukų tvirto stoto vyriškis, kuris ne tik „numuša nuo vaizdo“ tą nepažįstamą vaikiną, bet ir stveria „jam priklausančią merginą“ ir nusitempia namo. Argi jis ne valdingas? Ar jis nedominuoja? Ar jis ne turtingas? Tik pažvelkite į auksą ant kaklo ir rankų! Taigi, kam žavėtis knygų personažais, kai galite tiesiog atitinkamai pasipuošti ir keliauti į klubą? Sėkmės randant savo dominantą!

Na, aš nesu tikra, kad jums pavyks atverti savo išrinktojo sielos gelmes, nežinau, ar ir pabaiga bus laiminga, tačiau, jei E. L. James pavyko sukurti „tobulą pabaigą“, galbūt viskas įmanoma?

P. S.: matyt, už lygias teises buvo tiek kovota tik šiaip sau...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI Pilietis teiraujasi skaitytojų: pasidalinkite savo idealiu antrosios pusės pavyzdžių - koks turi būti Jūsų mylimas vyras ar moteris? Nuomonę reikškite komentaruose, o jei turite daugiau minčių, rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Ideali antra pusė“

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (54)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (762)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.