Valdingas „50 pilkų atspalvių“ veikėjas Kristianas Grėjus – idealus vyras?

 (47)
Į mano rankas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ pateko iš smalsumo: visi (o gal reikėtų sakyti „visos“?) tik apie tai ir šnekėjo, tad nusprendžiau paskaityti ir aš. Ką gi, pirma dalis pasirodė gana pusėtina: na taip, kažkas knygoje „kabina“, išlaikoma šiokia tokia intriga... Antroje ir trečioje dalyje to jau pasigedau. Na, bet perskaičiau iki galo... Visas dalis.
© Shutterstock nuotr.

Interneto forumai tiesiog mirgėte mirga pasvarstymai apie Kristianą Grėjų kaip apie... tobulą vyrą. Gana keista: juk tiek daug turime valdingų vyrų, kurie tikrai mielai norėtų turėti savo „nuolankiąją“ ir mielai pakartotų tą patį, kaip ir knygos personažas, tik skirtumas gal tas, kad ne tik intymioje srityje... Kyla klausimas - galbūt Kristianas atrodo toks patrauklus dėl savo turtų? Sunku pasakyti.

Atrodo mažų mažiausiai keista, kad moterys tiesiog trokšta valdingo, dominuojančio, norinčio turėti savo „nuolankiąją“, pavydaus, psichiškai nesveiko, tačiau turtingo vyro... Ar mes tokių neturime? Ir dar kaip turime! Prieš akis iškyla vaizdas: mergina stoviniuoja prie baro ir ją užkalbina nepažįstamas vaikinas, tačiau staiga iš minios išnyra auksu apsikarstęs trumpų plaukų tvirto stoto vyriškis, kuris ne tik „numuša nuo vaizdo“ tą nepažįstamą vaikiną, bet ir stveria „jam priklausančią merginą“ ir nusitempia namo. Argi jis ne valdingas? Ar jis nedominuoja? Ar jis ne turtingas? Tik pažvelkite į auksą ant kaklo ir rankų! Taigi, kam žavėtis knygų personažais, kai galite tiesiog atitinkamai pasipuošti ir keliauti į klubą? Sėkmės randant savo dominantą!

Na, aš nesu tikra, kad jums pavyks atverti savo išrinktojo sielos gelmes, nežinau, ar ir pabaiga bus laiminga, tačiau, jei E. L. James pavyko sukurti „tobulą pabaigą“, galbūt viskas įmanoma?

P. S.: matyt, už lygias teises buvo tiek kovota tik šiaip sau...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI Pilietis teiraujasi skaitytojų: pasidalinkite savo idealiu antrosios pusės pavyzdžių - koks turi būti Jūsų mylimas vyras ar moteris? Nuomonę reikškite komentaruose, o jei turite daugiau minčių, rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Ideali antra pusė“

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Neįtikėtinas įžūlumas Šiauliuose: nufilmavo kantrybės netekusio vairuotojo išpuolį (1)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas džipo savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (20)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (13)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (12)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!