Vairuotoją pykdo kelininkų darbas: kiekvienais metais taip pat

 (47)
Tai ne vaizdas iš Rusijos gilumos ir ne iš gūdaus sovietmečio. Čia – Lietuvos sostinė šiandien.
© Foto / DELFI skaitytojas

Prieš akis – kelio duobės Erfurto gatvėje, kurias kelininkai išpjovė ruošdamiesi pakloti naują asfaltą. Išpjovė ir paliko „marinuotis“ kelioms dienoms. Fotografuota praeitos savaitės trečiadienį ir atėjus penktadieniui vaizdas nė kiek nepasikeitė – automobiliai kratėsi per tas išpjovas, vairuotojai keikėsi, eismas buvo paralyžiuotas.

Aš suprantu, kad kelius reikia tvarkyti, tačiau akivaizdu, kad miesto tarnybos nesusitvarko su paprasčiausia darbo organizavimo užduotimi – duobes užasfaltuoti iškart po to, kai išpjauna seną dangą. Tik tuomet pjauti naują duobę ir iškart ją asfaltuoti. Sudėtinga? Kur nors Rusijoje ar Mongolijoje turbūt neįmanoma, bet mes gal lygiuojamės į kitus pavyzdžius?

O priežastis, matyt, paprasta – duobes tvarko dvi atskiros brigados: viena turi asfalto pjūklą duobėms pjauti, kita – asfaltavimo mašiną. Ir šitos brigados tiesiog negali dirbti kartu.

Ir taip kiekvienais metais - automobiliai kratosi, vairuotojai keikiasi...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Galbūt irgi susidūriate su panašiomis situacijomis kelyje, kai dėl tam tikrų priežasčių trukdomas įprastas automobilių eismas? Siųskite nuotraukas ir nuomones adresu pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.