Vairuotoją nustebino išskirtinis vaizdas Kauno gatvėje

 (21)
Penktadienio rytą DELFI skaitytojos laikinojoje sostinėje nufotografavo netikėtą vaizdą – ant atitvaro balansuojantį automobilį.
Vaizdas

„Ir Kaunas gali“ – tokia mintis pirmiausia šauna į galvą, nes, kaip taip užvažiuoti ant atitvaro – sunkiai suvokiama“, – stebėjosi DELFI skaitytojas.

Jis apie 7.30 val. Kaune, prie Kauno vandenvalos įmonės užfiksavo užfiksavo netikėtoje vietoje atsidūrusį automobilį. Transporto priemonė buvo pakibusi ant atitvaro.

Vairuotoją nustebino išskirtinis vaizdas Kauno gatvėje
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI susisiekus su pareigūnais paaiškėjo, kad ant atitvaro užvažiavusį automobilį vairavo 1944 m. gimęs vyras. Pasak pareigūnų, Užnemunės g., Kaune, jo vairuojamas „VW Passat“ nulėkė nuo kelio, užvažiavo ant ativaro ir kliudė stulpą. Vairuotojas eismo įvykio metu nesusižeidė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (86)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.